„Kritinė masė“ tęsia važiavimus dviračiais

Aštuntąjį sezoną pradėjusi „Kritinė masė“ sulaukia vis solidesnių dalyvių. Vytauto VALANTINO nuotr.

Prieš aštuonerius metus Mažeikiuose startavusi važiavimo dviračiais akcija „Kritinė masė“  gyvuoja iki šiol. Paskutinį šių metų gegužės penktadienį dviratininkai važinėjo Reivyčių seniūnijos apylinkėmis.

„Kritinės masės“ Mažeikiuose entuziastas Vytautas Valantinas sakė, kad praėjusį penktadienį buvo jau antrasis važiavimas – į pirmąjį dviratininkai buvo susirinkę balandžio 28 dieną.
Paskutinio važiavimo metu dalyvavo dvidešimt penki dviratininkai ir įveikė dvidešimties kilometrų distanciją.
V. Valantinas sakė nenorįs įkyrėti mažeikiškiams savo kiekvieno mėnesio skelbimais, tad kviečia visus mažeikiškius, turinčius tvarkingus dviračius ir norinčius įsijungti į jų kompaniją. Važiavimai vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį: 18 valandą reikia atvažiuoti prie Senamiesčio parko prieigų, ties Vytauto Klovos muzikos mokykla. Informacijos galima rasti ir „Kritinės masės“ Mažeikiuose „feisbuke“ arba interneto svetainėje: vytasbikes.lt
„Iš anksto nebeplanuosiu maršruto, jį sugalvosime spontaniškai. Važiavimų dalyviai turėtų vilkėti šviesą atspindinčias liemenes, pageidautina, kad dviračiai būtų su mirksinčiais žibintais ar atšvaitais, rekomenduojami ir šalmai. O svarbiausia, ypač vasarą, pasiimti su savimi vandens“, – kvietė V. Valantinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto