Kukiuose vandalai naikina žmonių turtą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vandalai nusitaikė į Kukiuose esančią sodybą, šalia kurios įrengta laisvalaikio praleidimo trasa – jau antrą kartą čia šią vasarą dėl turto sugadinimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gadino lynus

Įtariama, kad šį kartą nusikaltimas Kukiuose buvo įvykdytas rugpjūčio 3-iąją, tarp antros ir trečios valandos nakties.
Nusikaltėliai nukirto lyno traukos sistemos trosus, todėl išvirto lyną laikiusios atramos. Sodybos šeimininkams padaryta apie dešimties tūkstančių litų žala.
Tai jau antras bandymas pakenkti sodybos šeimininkams šią vasarą – naktį iš birželio devynioliktos į dvidešimtąją čia buvo pavogtas 500 litų įvertintas reklaminis tentas, sugadinta lynų traukimo sistema bei galimai užterštas prie sodybos esantis vandens tvenkinys.

Įtariamieji kol kas nenustatyti

Dėl abiejų šių turto sugadinimo atvejų Mažeikių policijos komisariate buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai, už tai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Didelių nuostolių sodybos šeimininkams atnešė ir praėjusių metų gruodžio antrosios naktį įvykdytas nusikaltimas, kai buvo padegta šalia vandens tvenkinio stovėjusi dviejų aukštų pirtis. Tąkart po ugnies šėlsmo liko tik apdegusios sienos – ugnis sunaikino stogą, viduje buvusius baldus.
Kaip informavo vykdantis Mažeikių policijos komisariato viršininko funkcijas Mindaugas Jaremčiukas, šiuose ikiteisminiuose tyrimuose įtariamieji kol kas nenustatyti.
Per šiuos metus jau mūsų rajone jau užregistruoti 42 turto sunaikinimo ar sugadinimo atvejai, pernai per tą patį laikotarpį jų buvo 19.

3 Atsakymai į “Kukiuose vandalai naikina žmonių turtą”

  1. As parašė:

    O tamsta pats supranti,kad nusisneki?Tavo komentaras duoda suprasti,kad idejus kameras,matai saskaitu niekas nebegales suvedineti,nes fizianomija pasimatys…Tai jei cia toks zaidimas“AS TAU-TU MAN“,ko tada reikia ir skustis vos ne slepyniu zaidziant.Jei kameru nenorit ir viskas gerai,gal dar uzkandos su butelaiciu pastatykit jiems?-smagiau vyriokam siauteti bus!

  2. to as parašė:

    apie kokias kameras jūs čia kalbat? Nebūkit naivus: čia aiškus sąskaitų suvedinėjimas: kažkas kažkuo nepasidalijo, atsirado konkurentas ar pan. Juk jei čia siautėtų kokie chuliganai, gal užtektų jiems vieno karto, o čia aiškus tikslinis kenkimas ir nuostolių darymas.

  3. As parašė:

    Tokius nuostolius ne pirma karta padaro ir zinant,kad psichu knibzdete knibzda-kamera isirengti nesugeba.Ar ne pigiau pons gaspadoriau iseitu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto