Kultūros centre – iš Dzūkijos atkeliavusios drobės

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Kultūros centre atidaryta Druskininkuose gyvenančio, iš Žemaitijos kilusio dailininko Virginijaus Sutkaus tapybos darbų paroda.
Pats autorius į parodos pristatymą neatvyko, tad apie jį ir jo kūrybą kalbėjo V. Sutkaus studijų draugas – Pavasario pagrindinės mokyklos dailės mokytojas Aleksandras Novakas. Abu jie 1986 metais baigė tuometinio Šiaulių pedagoginio instituto dailės fakultetą.
A. Novakas ir pasirūpino, kad bendrakursio kūriniai atkeliautų į Mažeikius – jis papasakojo, kaip kilo idėja V. Sutkaus darbus parodyti mažeikiškiams.
Parodai darbai parinkti taip, kad lankytojai matytų visą dailininko kūrybos kelią – nuo pirmųjų kūrinių, sukurtų 1997 metais, iki paskutinio praėjusių metų darbo. Ekspoziciją aplankę mažeikiškiai  išvys 25 drobes.
„Parodos autorius dirba ne vien tapybos srityje, bet ir lieja akvarelę, kartais kuria realistinius darbus. Čia eksponuojami darbai, pristatantys tikrąją dailininko kūrybą – juos pamačius, galima pasakyti – tai Virginijus Sutkus“, – kalbėjo A. Novakas.
Parodos atidarymo nuotaiką muzikos garsais paįvairino akordeonistas Jonas Vozbutas, skambėjo  mažeikiškės literatės Astos Brazaitienės eilės.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto