Kultūros dieną mažeikiškiai minėjo su kolegomis iš apskrities

Ievos JANKUTĖS nuotrauka

Savivaldybės kultūros centro darbuotojai sulaukė svečių – kolegų iš Telšių apskrities. Visi drauge paminėjo Kultūros dieną.
Kultūros darbuotojai iš Mažeikių, Plungės ir Telšių rajonų bei Rietavo savivaldybės tradicinio kasmetinio susibūrimo metu dalijosi patirtimi, apsikeitė meninėmis programėlėmis.

Susitikimas naudingas

Mažeikių kultūros centro direktorius Raimundas Radavičius „Santarvei“ pasakojo, kad artimiausių Žemaitijos rajonų kultūros darbuotojai susirenka ne taip dažnai: praėjusiais metais toks susibūrimas įvyko Rietave, šiemet atėjo eilė profesinę šventę paminėti Mažeikiuose.
Kultūros diena visoje šalyje buvo minima penktadienį, bet tą dieną Telšiuose vyko didžiulės iškilmės – miestas paskelbtas Lietuvos kultūros sostine, todėl susitikimo datą teko pakeisti.
„Kita vertus, jei Žemaitijos sostinėje tokia šventė, tad vargu, ar pas mus kas būtų atvažiavęs.
Kultūros centrų direktoriai susirenka dažnai, o čia yra proga susitikti ir jų darbuotojams – režisieriams, renginių organizatoriams, kitiems centruose ir kultūros namuose dirbantiems žmonėms. Tai galimybė pasikalbėti, pasidalinti patirtimi. Tai visiems labai naudingas susitikimas ir jis yra laukiamas“, – samprotavo Kultūros centro vadovas.

Apžiūrėjo Kultūros centrą

R. Radavičius sakė ir pats norėjęs, kad šis susitikimas vyktų Mažeikiuose, nes atvykę į jį kultūros darbuotojai galėjo apžiūrėti renovuotas Kultūros centro patalpas, pagražėjusias erdves.
Be to, čia tebeeksponuojama Mažeikių rajono tautodailininkų darbų paroda – svečiams tai puiki pažintis su mūsų rajono liaudies meistrų, amatininkų veikla.
Susirinkusiuosius į Kultūros dienos minėjimą pasveikino rajono Savivaldybės vadovas Antanas Tenys.
Meras pasidžiaugė, kad pastarąjį laikotarpį pas mus buvo atnaujinti net trys svarbūs kultūros objektai – Mažeikių muziejus, Savivaldybės kultūros centras ir Viešoji biblioteka.

Sveikino svečiai

Kultūros darbuotojus profesinės šventės proga sveikino Plungės savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis bei Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis.
Didelis būrys kultūros darbuotojų iš Telšių visiems padovanojo linksmą savo kūrybos dainą, o  Rietavo kolektyvas kolegas nudžiugino balionų puokštėmis.
Skolingi neliko ir šeimininkai – Mažeikių kultūros centro kolektyvai. Programėlėje dalyvavo  Algirdo Grinkevičiaus vadovaujama grupė „Lietutis“ bei Juozo Vaičkaus „Skrajojamojo“ teatro aktoriai bei jų vadovė – režisierė Airida Lementauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto