Kultūros ministro vizito darbotvarkė buvo intensyvi

Vytauto Mačernio suole – kultūros ministras Simonas Kairys, Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė, viceministras Rimantas Mikaitis.

Kultūros ministras Simonas Kairys, viceministras Rimantas Mikaitis ir ministro patarėjas Sigitas Šliažas penktadienį praleido mūsų rajone.
Be susitikimų su rajono vadovais, kultūros darbuotojais, ministro vadovaujama komanda apsilankė Sedoje, Renave, Žemalėje.

});

Savivaldybėje – apie aktualius pokyčius ir problemas

Svečius iš sostinės priėmė Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė ir vicemerė Kristina Juškevičienė. Pasitarime Savivaldybėje dalyvavo Seimo narė Laima Nagienė, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, vyr. specialistė paveldosaugai Rūta Končiutė-Mačiulienė.

Kultūros ministerijos vadovų darbinio vizito metu su Savivaldybės vadovais ir administracijos specialistais buvo aptarti aktualūs klausimai dėl kultūros projektų finansavimo, permainų teisėkūros srityje, kultūros darbuotojų veiklos ir galimybės didinti jų atlyginimus.

Po šio susitikimo ministro vizito į mūsų savivaldybę darbotvarkėje buvo numatyti apsilankymai įvairiose su paveldu susijusiose...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto