Kultūros pasas padeda moksleiviams patirti kultūrą

Pagal Kultūros paso programas vaikai gali dalyvauti įvairaus pobūdžio edukacijose. Nuotr. iš Renavo dvaro sodybos archyvo

Penkerius metus Lietuvoje įgyvendinama Kultūros paso programa, leidžianti moksleiviams valstybės lėšomis naudotis įvairiomis kultūros ir meno paslaugomis: lankytis spektakliuose, koncertuose, parodose, dalyvauti kitose pažintinėse ir edukacinėse kultūros veiklose.
Mažeikių rajono kultūros ir meno įstaigos, organizacijos, fiziniai asmenys taip pat dalyvauja programoje ir kviečia mokyklų bendruomenes, moksleivius atvykti, dalyvauti, pažinti.

});

Ne dokumentas, o priemonė

Šios programos esmė tokia, kad mokinių klasės, grupės ar pavieniai mokiniai nuo 16 metų individualiai, po vieną valstybės lėšomis gali lankytis įvairiausiuose spektakliuose, koncertuose, parodose, pažintiniuose ir edukaciniuose kultūros užsiėmimuose.

Kultūros pasas nėra dokumentas, įteiktas kiekvienam asmeniui. Tai priemonė visų Lietuvos mokinių kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems tam tikras kultūros ir meno paslaugas.
Kiekvienais kalendoriniais metais vieno mokinio...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto