Kumščiai – netoleruojamas „argumentas“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nesutarimai neretai sprendžiami kumščiais. Jei auka nesusitaiko su tokiais „argumentais“, konfliktus lydi ikiteisminiai tyrimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Šiais laikais agresija būdinga ne tik vyrams – tai parodė savaitgalio įvykiai.

Agresyviai elgėsi merginos

Net du tyrimai pradėti dėl merginų, kurios pademonstravo, kad ne tik vyriškosios lyties atstovai gali tapti agresyvūs, veiksmų.
Lapkričio 21-osios vakarą pas pažįstamą 43-ejų metų Žemaitijos gatvės gyventoją į butą užėjo trys merginos ir kol kas tyrimo nenustatytas asmuo.
Atėjūnai ištempė moterį į laiptinę ir ją sumušė. „Užkliuvo“ ir moters buvęs sugyventinis – užuolikai sumušė ir jį.
Penktadienio vakarą „pasižymėjo“ dar penkios merginos – Senamiesčio pagrindinės mokyklos teritorijoje jos užpuolė keturiolikmetę. Merginos nepilnametę įžeidinėjo, grasino, tyčiojosi,  mušdamos sužalojo.
Kaip informavo kriminalistai, visų chuliganiškuose veiksmuose dalyvavusių merginų asmenybės nustatytos, vyksta tyrimas, jos apklausiamos.

Nukentėjo barmenė

Viešosios tvarkos sutrikdymas praėjusio ketvirtadienio ankstų rytą užfiksuotas „Synet“ kavinėje.
Du bare buvę klientai iš pradžių iškeikė barmenę. Tuo nepagarba aplinkiniams ir darbuotojai neapsiribojo – vienas iš klientų išeidamas iš kavinės apipylė moterį alumi.
Pasak pareigūnų, šiuo metu studijuojami kavinėje daryti vaizdo įrašai, pagal juos bus nustatyti viešąją tvarką grubiai pažeidę asmenys.

Nusikalsta viešose vietose

Visais trimis atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo, už tai skiriama  bausmė – viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Per dešimt šių metų mėnesių Mažeikių rajone jau užfiksuota 91 nusikalstama veika, susijusi su viešosios tvarkos pažeidimu, pernai tokių veikų buvo gerokai mažiau – 58.
Stipriai padaugėjo ir nusikalstamų veikų, kurios padarytos viešose vietose, – pernai per dešimties mėnesių laikotarpį jų buvo 154, šiemet – 203.
Išaugo ir nusikaltimų, padaromų viešose vietose, skaičius– nuo 141 pernai iki 189 šiemet.

3 Atsakymai į “Kumščiai – netoleruojamas „argumentas“”

  1. jo parašė:

    Visos nelaimės ir smurtas per alhogolį ir kekšes!

  2. lina parašė:

    geda piemenems,net 5 uzpuole viena mergina,tai uzdarykite tas memes lai atvesta kameroje…

  3. Jorė parašė:

    Skaitykite ‘Lietuvos ryte“ straipsnį „Mažeikių bendrovė – valstybė valstybėje?“ apie finansinius pažeidimus Mažeikių šilumos ūkyje, pono Jurkaus savivalę, Savivaldybės pataikavimą jam ir paprastų šilumos vartotojų apiplėšinėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto