Kunigas Zenonas Degutis atsipirko bauda

Prieš penkerius metus Zenonui Degučiui buvo suteiktas Mažeikių rajono garbės piliečio vardas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių prokuratūra pripažino, kad Zenonas Degutis, būdamas Mažeikių šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios paramos fondo administracijos vadovu, aplaidžiai tvarkė buhalterinę apskaitą. Tačiau kunigas nuo baudžiamosios atsakomybės atleistas, ikiteisminis tyrimas nutrauktas „perduodant jį atsakomybėn pagal laidavimą“. „Santarvės“ žiniomis, tokią atsakomybę vienerių metų laikotarpiui prisiėmė jo sesuo.
Z. Degutis už padarytą nusižengimą atsipirko bauda. Šiaulių apylinkės teismas nutarė jam skirti „baudžiamojo poveikio priemonę“ – 20 MGL (753,20 euro) dydžio įmoką į nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą, įmoką sumokant per penkis mėnesius nuo sprendimo įsiteisinimo dienos.

Plačiau – antradienio „Santarvės“ laikraštyje.

25 Atsakymai į “Kunigas Zenonas Degutis atsipirko bauda”

 1. Brolis parašė:

  Gyvenime kaip ir miuzikle , kunigo naudą velniai gaudo

 2. JONAS parašė:

  NU NE VISI GAL TOKIE BLATNUS YRA JUG ŠVENTI JIE

 3. E.V. parašė:

  Neškit dar, dar ir dar. Visi jie dirbti nenori, bet labai trokšta važinėti prabangiais automobiliais, gyventi pilyse, miegoti su gražiomis moterimis. Bažnyčios ir tikėjimo nebėra. Yra verslas. Iš buvusių tikinčiųjų beliko tik kvailiai, vis nešantys ir aukojantys aferistams. Visgi, kaip lengva apmulkinti žmogų, prigąsdinti jį amžinu pragaru, parklupdyti ant kelių, jį valdyti ir traukti iš jo pinigus. Nuodėmė? Taip. Bet Viešpats gailestingas – atleis.

 4. na parašė:

  štai kokie laikai,ir dar nori ,kad žmonės eitų į bažnyčią,aukotų,jei neaukoja jų nelaidoja su bažnyčia,juk ir PRABANGIĄ mašiną ir namą Palangoje įsigijo ne už “SAVO” pinigus ,o už tikinčiųjų suaukotus ,iš kur sesuo turi pinigų,kad sumokętų užstatą,aišku,kad klobonėlis davė,štai kas vyksta Lietuvoje,ar toks kunigas gali tarnauti DIEVUI,reikėtų paklausti pirmiausiai Arkivyskupo,o paskui ir POPIEŽIAUS,nes tikiu,kad POPIEŽIUS to nežino

 5. ech parašė:

  Nebuvo LT teisybės ir matyt dar greitai nebus. Palangoje stovi vos ne rūmai, o baudelė juokinga, todėl taip ir gyvenam, kada mūsų pinigus gobšūs kunigai gaudo, nebijodami bausmės…ech

 6. vaje parašė:

  O kaip tas kunigo namelis- vila Palangoje?! Kokie aitvarai pinigus jam sunese? Kodel niekas nesidomi, is kokiu lesu kunigelis ji pasistate?

 7. Zemaitis parašė:

  O gal zenka ne prie ko… Gal reiktu paviesinti ta buchaltere, kuri padejo ,, netvarkingai ,, vesti buchalterija.

 8. Nu sakes parašė:

  Mazeikiuose belike vieni aferiugos jei jau ir koniga patrauke ant savanaudiskuma tai ko bereik noret istu bedieviu.

 9. Jonas parašė:

  Ar tinka sausio 13 dėti tokį straipsnį Santarve galėtum daugiau santarvės skleisti,o ne pykčio. Greitai visai nuzmogesim

 10. joooo parašė:

  kitokio verdikto ir negalibuti juk cia aiksciausio pono dievo tarnas ,butu koksai eilinis runkelis tai dares tai jam cype garantuota,o cia gaus juokinga bauda,ir ta davatkos sumokes ir dar jam i ranka pabuciuos ,paguos , kad taip negerai atsitiko nieko nepadarysi dievo karvutei galima”susimauti ” o tu monetu tai velnias pats tai suklysti viena du ir praleki tik aisku i savo kysene ,parapijieciai atstatys visus nepriteklius nieko tokio juk jis taip pat mirtingas ir nori siandie gyventi kaip baltas zmogus vienu zodziu yra didelis sssssssssss.

 11. Kornelijus parašė:

  Geras buvo kunigelis. Mokejo graziai pasneketi, nukelti mus mintimis i Dievo Karalyste. Na o kad viena kita simta tukstanteliu nugvelbe, tai manau turime Jam atleisti.Juk ir namui statyti reikejo, ir pulka panu pamaloninti…..

 12. taip ,Mažeikių piliečio garbės vardas turi būti atimtas parašė:

  Rašykime peticiją mūsų valdžiai dėl šio ,,dievo tarno” titulų atėmimo. Ji mano manymu dėl ,,elitinio mūsų buvusio kunigėlio” dėmesio ir skyrė jam šį apdovanojimą. Nes ,kiek žinau ne su kiekvienu norinčiu jis bendraudavo ir apeigas atlikdavo ne kiekvienam,o tik ,,elitui”,kuris ir paskyrė jam šį titulą. O dabar ,,eitas”sudėkite minusiukus. Jei privačioje įmonėje atsakingas žmogus aplaidžiai tvarkytų buhalteriją, bandykite įsivaizduoti .

 13. antoske parašė:

  Vagia tūkstančius o “baudelė” niu niu niu. ….. paskui savivaldybė iš mokėtojų kišenės statybas dengia, ot tvarkelė. čia net Blinda nepadės.

 14. Rozalija, pencininkė parašė:

  Labai man gaila to Zenuko. Na suklydo tai suklydo – bet būkim jam gailestingi ir Dievas mums padės.

 15. Jonas parašė:

  Nu pagaliau veikime negali jis būti garbės pilietis Mazeikiai atsigaukime

 16. ir parašė:

  sekasi gi Zenkai ;DDDDD

 17. SAULE parašė:

  specialista,i kam tada manai, kad ta Gp varda reiktu atiduoti?

 18. uztarejas parašė:

  LAIKYKIS KUNIGE!!! VELNIAI PUOLA PARODYK JIEMS KRYZIU KAIP MAT ATSOKS :))

 19. Dabar sakys, kad už gerus darbus.Kas belieka? parašė:

  Dabar sakys, kad už gerus darbus.Kas belieka?

 20. specialistas parašė:

  Rimtai manau, kad jam turėtų būti atimtas Mažeikių piliečio garbės vardas.

 21. Gražina parašė:

  Babytės suneš savo pencijas ir padengs baudą

 22. V parašė:

  jie ne prie ko, jie irgi ėsti nori gyvuliai, leidę išniekinti dvasios namus nes oficiali politika(rinkėjai) beždžiones

 23. Tikintis parašė:

  Siaubas, kokie kunigai siais laikais uzsima aferomis, pinigu vergai, mat jokios sazines nebera, mat kunigai nebetiki i dieva, o tiki tik savanaudiski tikslai kuo daugiau pralobti, mat dievas leidzia plesikauti, o i tikincius ziuri pro rozinius akinius !

 24. www parašė:

  Anekdotai. Gėda į tokius šlikštynes “nuodėmklausius” net žiūrėti. Gyvena kaip inkstai taukuose, mergas plaka ir vargo nemato. Neškit jiems ir toliau savo paskutinius uždirbtus eurus

 25. Vardas (privalomas) parašė:

  ot gerai tokiems, eilini syki lieka vagys nenubausti. Delto ir sako,kad vogti reik didelem sumom..ir tada nieko nebus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*