Kuršių mariose 5 mažeikiškiai pažeidė sieną

Pažeidėjus sulaikė laivo ant oro pagalvės „Christina“ įgula. Nuotrauka iš pasieniečių archyvo

Penki mažeikiškiai Kuršių mariose pažeidė Lietuvos ir Rusijos valstybės sieną, – praneša pakrančių apsaugos pasieniečiai.
Keturiasdešimtmečiai pareigūnams aiškino, kad į kaimyninę šalį nuklydo dėl tiršto rūko.

Keliavo sniego motociklu

Kontroliuodami marias techninėmis priemonėmis, pakrančių apsaugos pasieniečiai pastebėjo sniego motociklu keliaujančius žmones, judančius Kuršių marių ledu. Pareigūnai užfiksavo, kad pažeidėjai ledu kirto sieną į Rusijos teritoriją.
Į šią vietą nedelsiant nuvykusi Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės laivo ant oro pagalvės „Christina“ įgula sulaikė penkis atgal į Lietuvą grįžusius valstybės sienos pažeidėjus. Du iš jų važiavo sniego motociklu, o trys sėdėjo prie jo prikabintose rogėse.
Pasieniečiai nustatė, kad pažeidėjai – 40–43 metų amžiaus mažeikiškiai.

Skyrė administracines baudas

Sulaikytuosius pareigūnai pristatė į Neringos užkardą. Vyrai pasieniečiams aiškino, kad tvyrant tirštam rūkui jie pasiklydo ir netyčia pateko į kaimyninės šalies teritoriją.
Už neteisėtą valstybės sienos perėjimą dėl neatsargumo mažeikiškiams pasieniečiai skyrė administracines baudas po 125 Lt.
Pasieniečiai informuoja, kad po apklausos pažeidėjai paleisti. Sniego motociklas su rogėmis jiems grąžinti.

5 Atsakymai į “Kuršių mariose 5 mažeikiškiai pažeidė sieną”

 1. Stanislovas parašė:

  Aš esu griežtas bet teisingas. Nusikaltėliams, kurie pažeidinėja mūsų Lietuvėlės sieną – jokio pasigailėjimo. Juokingos baudos – nėra ir tvarkos. Kontrabandistai suįžūlėjo jau.

 2. zosele parašė:

  nu reikejo ne keliems metams o iki gyvos galvos sodint,isdavikai lietuveles ,jauciu slapta informacija gabeno priesams. mona laikais susaude jau butu,o cia 125lietuviskus ateme, uj tad vakulele galem po kelis kartus ten sulakstyt per deina uz sava pensijas

 3. perkaito parašė:

  Stanislovas, matyt, gindamasis nuo šalčio persikaitino trobą, o tuo pačiu ir galvą. Tik pamanykit, ledu kirto Rusijos sieną, koks pažeidimas! Kažin, ar rusai tokią „skriaudą“ bent pajuto? O gal Stanislovas pajuokauti norėjo, ar ne, Stanislovai?

 4. o tu? parašė:

  Pagalvok apie save pirma, o tu noretum i cypę??? Manau, kad ne!!! Kas per mąstymas Tamstos?

 5. Stanislovas parašė:

  Manau, kad tai yra baisus nusikaltimas ir reikėtų nusikaltėlius patupdyti į cypę keliems metams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto