Kūrybos vakaras – bendraminčių apsupty

Nuotr. iš bibliotekos archyvo

Mažeikių viešojoje bibliotekoje vyko jubiliejinis Liucijos Jagielienės kūrybos vakaras „Iš širdies į širdį“. Į šešių knygų autorės kūrybos vakarą susirinkę draugai, kūrybos bendraminčiai sveikino jubiliatę ir linkėjo jai sėkmės.

Vakaro sumanytojai – jubiliatės bendraminčiai Lena Lina Jagielienė ir Kęstutis Krencius. Jie vakarą paįvairino dainomis. Dauguma skambėjusių dainų sukurtos pagal L. Jagielienės žodžius.
Jubiliatės eiles „įgarsino“ vakaro svečiai: poetės Jūratė Norvaišienė, Irutė Matažinskaitė-Lazickienė, Mažeikių Trečiojo amžiaus universiteto rektorė Ona Venslovienė, klubų „Erdvė“ ir „Vingiorykštė“ atstovai. Vaikiškas eiles skaitė L. Jagielienės anūkės.
Susibūrimo metu sveikinimo žodžius tarė buvę kolegos, bibliotekos atstovai, šeimos nariai, draugai… Po oficialiosios renginio dalies susirinkusieji pakviesti pasivaišinti „poetine“ arbata ir tortu.
Savo „Facebooko“ paskyroje L. Jagielienė dalijosi emocijomis, rašė, kad džiaugiasi renginiu ir ypač tuo, kad jame dalyvavo patys artimiausi draugai, bendraminčiai.
„Ateina šventės ir praeina… Tačiau jos būtų neįmanomos be pačių tikriausių, geriausių kūrybos draugų… Draugystė galima tik tarp labai artimų kūrybingų sielų“, – samprotavo moteris, dėkodama visiems, susirinkusiems į jos jubiliejinį vakarą.

VAKARAS
Vakaro klonyje užgeso diena…
Naktis apkabino vakarinę žarą,
Suguldė darbus į eilę tyliai,
Dar vis neranda vietos mintys įkyriai…
Dar blaškos, šoka ant pagalvės
Ir sapno įsileisti visai nenori.
Glaustos aplinkui kaip katės nakties svajonės,
O norai ne visi dar taures pripildė…
Galbūt rytoj tik ta diena išauš,
Kuri privers mane nusišypsoti,
Dabar dar blaškos mintys, guodžiasi sapnai –
Juk mes tikri… Tu nori mus išskirti?
Pilnai užklojo langus vėstanti tamsa,
Kreivai nusišypsojo ir mėnulis –
Nesikankink… Diena pasibaigė, deja,
O rytas… Juk naują prasmę turi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto