Kvadrato varžybose – mažeikiškiams bronza

Garliavoje Pavasario pagrindinės mokyklos moksleiviai ir jų palaikymo grupė džiaugėsi bronzos apdovanojimais. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Pirmąjį trofėjų šio sezono Lietuvos moksleivių olimpiniame sporto festivalyje laimėjo Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla – bronzos apdovanojimai iškovoti 2004 metų gimimo ir jaunesnių sportininkų grupėje kvadrato varžybose.
Į finalą, kuris vyko Garliavoje, susirinko komandos, perėjusios rajoninius, zoninius ir tarpzoninius etapus – Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo, Kauno rajono Domeikavos gimnazijų bei Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų bei Mažeikių Pavasario pagrindinių mokyklų moksleiviai. Komandos, kurias sudarė po penkis berniukus ir mergaites, dvikovose kovojo iki dviejų pergalių.
Mažeikiškiai, nusileidę Šakių ir Kauno rajonų atstovams, rezultatu 2:0 įveikė ginkūniečius ir iškovojo trečiąją vietą.
„Noriu padėkoti vaikams, kurie po keturis kartus per savaitę treniravosi ir ruošėsi varžyboms, tačiau sportinė fortūna buvo varžovų pusėje, taip pat mokytojui Virginijui Januševičiui, kuris puikiai paruošė komandą, bei tėveliams, kurie lydėjo vaikus į varžybas ir juos triukšmingai palaikė“, – sakė mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Po dviejų savaičių šios mokyklos vyresniųjų (2002 metų gimimo ir jaunesnės) mergaičių kvadrato komanda vyks į Plungę, kur tarpzoninėse varžybose su Plungės, Klaipėdos ir Šilalės atstovais kovos dėl kelialapio į finalą. Kovo mėnesį jau startuos varžybų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajono etapas, kuriame „pavasariečiai“ taip pat kelia sau aukštus tikslus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto