Kvaišalai mažeikiškių nepasiekė

Tikslesnes išvadas dėl pareigūnų rastų narkotinių medžiagų pateikia ekspertai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį rajono policijos pareigūnai sulaikė skirtingų kvaišalų – narkotinių medžiagų ir naminės degtinės, kurie mažeikiškių jau nebepasieks.

Ieškomasis nešėsi narkotikų

Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai mieste pastebėjo ir sulaikė nuo teisėtvarkos besislapstantį jiems gerai žinomą A. D. Komisariato patalpose, prieš uždarant mažeikiškį į laikinojo sulaikymo kamerą, buvo atlikta asmens apžiūra. Vyriškio striukės kišenėje pareigūnai aptiko dvidešimt devynis polietileninius maišelius su žalios spalvos augaline mase. Pareigūnai įtaria, kad tai narkotinė medžiaga, vadinamoji „žolė“, tikslesnes išvadas pateiks ekspertai, kuriems ši medžiaga išsiųsta.
Rajono policijos komisariate pradėtas pirmasis šiais metais ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Už tai gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų. Pernai dėl šios priežasties buvo pradėti 33 ikiteisminiai tyrimai.

Nespėjo paslėpti

Tą pačią popietę prevencijos poskyrio pareigūnai, turėdami operatyvinės informacijos, apsilankė viename iš Račalių kaimo namų. Pareigūnų vizitas vietos gyventojai V. M. buvo netikėtas: policininkai namuose aptiko 24,5 litro naminės degtinės.
Visas radinys atvežtas į Policijos komisariatą, jis bus perduotas ekspertams. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl baudžiamojo nusižengimo – žmogus neteisėtai laikė naminę degtinę, neturėdamas tikslo realizuoti. Už tai gresia viešieji darbai, bauda arba laisvės apribojimas.
Šiemet tai pirmasis atvejis, kai dėl naminės degtinės laikymo pradedamas ikiteisminis tyrimas, pernai tokių buvo penki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto