Kviečia siūlyti kaimo šviesuolį

Laimėtojai bus pagerbti liaudies meistro Zenono Skinkio išdrožtais Pavasario angelais, jau tapusiais neatskiriamu konkurso simboliu. Nuotrauka iš Žemės ūkio ministerijos archyvo

Žemės ūkio ministerija jau šeštą kartą organizuoja konkursą „Lietuvos kaimo spindulys“. Organizatoriai skelbia 11 nominacijų ir kviečia siūlyti labiausiai kaimui nusipelniusius žmones – šviesuolius.

Skelbia 11 nominacijų

Šiemet nuspręsta kiek pakoreguoti šeštą kartą organizuojamo konkurso nominacijų pavadinimus.
„Anksčiau rinkdavome kaimo paštininką, mediką ir panašiai. Tačiau pastebėjome, kad vienais metais kandidatų būdavo daugiau, kitais mažiau, todėl nuspręsta, kad nominacijos turi būti platesnės, kartu aprėpiančios įvairias veiklos sritis“, – pranešime cituojamas komisijos narys, Žemės ūkio ministerijos Viešųjų ryšių skyriaus vedėjas Vilius Rekevičius.
Šiemet nuspręsta skelbti 11 nominacijų: „Pažangus ūkininkas“, „Iš kartos į kartą – šeimos tradicijų puoselėtojas“, „Kaimui paskirtas gyvenimas“, „Kaimo šviesuolių šeima“, „Kaimo bendruomenės lyderis“, „Kaimo dvasininkas“, „Kaimo knygnešys“, „Tautinio paveldo puoselėtojas“, „Ekonomiškai ir socialiai motyvuotos žemės ūkio įmonės vadovas“.

Siūlymų laukia iš visuomenės

Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius informuoja, kad nominantai bus renkami tradiciniu būdu: laukiama įvairių siūlymų iš visuomenės, o komisija iš jų atrinks labiausiai vertus nugalėtojo vardo.
Laimėtojai bus pagerbti liaudies meistro Zenono Skinkio išdrožtais Pavasario angelais, jau tapusiais neatskiriamu konkurso simboliu.
Kandidatus konkursui galima siūlyti iki balandžio 2 dienos interneto svetainėje www.kaimospindulys.lt.
Paraiškas gali teikti ir kaimo, ir miesto gyventojai, bendruomenės, darbo kolektyvai, valstybinės institucijos, nevyriausybinės organizacijos ir, be abejo, šeimos nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto