Kvietimai į koncertus – tik miesto gyventojams?

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Neseniai pasibaigusio X tarptautinio meno festivalio „Mažeikiai 2016“ organizatoriams rajono miestelių ir kaimų gyventojai turi ir klausimų, ir pasiūlymų.

Koncertai – ne rajono gyventojams?

Praėjusią savaitę „Santarvei“ lankantis Viekšniuose, su gyventojais diskutavome apie kultūrą.
Tų diskusijų metu viekšniškis Klemas Inta išsakė ir savo pastebėjimą ką tik nuskambėjusio meno festivalio organizatoriams.
„Vyko tarptautinis meno festivalis, kurio globėjas buvo Savivaldybės meras. Buvo organizuojama daugybė renginių ir koncertų. Viskas gerai, bet… Skelbimuose buvo užrašyta, kad bilietai nemokami. Buvo ir užrašai apie tai, kad kvietimus į kai kuriuos koncertus pasiimti reikėjo Savivaldybės kultūros centre. Nepatogu kaimų ir miestelių žmonėms atskirai važiuoti į Mažeikius pasiimti kvietimų, o kitąkart jau važiuoti į koncertą. Atvykęs be kvietimo galbūt į koncertą nė nepateksi. Tad gal ateityje būtų galima kažkiek tų kvietimų žmonėms išplatinti per seniūnijas?“ – klausė ir siūlė miestelio gyventojas.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

7 Atsakymai į “Kvietimai į koncertus – tik miesto gyventojams?”

 1. iš tiesų parašė:

  dykai būna tik sūris spąstuose. Kažkokios simbolinės kinos reikėjo: juk vien tik kvietimų spausdinimas kiek kainavo. Kitais metais siūlyčiau apie tai pagalvoti.

 2. pritariu pasiūlymui parašė:

  Reikėtų kažkokio, kad ir labai minimalaus mokesčio, kad kvietimus imtų tik tie, kam tokia muzika iš tikrųjų įdomi. O tai prisiima tie, kas darbo metu turi laiko nueiti iki kasos, netgi atstovėti po keletą kartų eilėse, o po to tuos kvietimus tiesiog išmesti, nes taigi nemokama! Ir po to turim pusę tuščios salės, o tikrieji gerbėjai lieka už durų.

 3. pasiulymas parašė:

  o as manau, kad nemokami yra blogai,, reikia vadinamo drausmes mokescio, kad ir 1eur ar 0,5eur. o tai dabar ateinam antradieni jau nebera kvietimu. kiti pasiima 20 ir kai neranda kas is draugu eis, nebeateina. lieka saleje tusciu vietu. tokia mano nuomone.

 4. Išlepinom parašė:

  kaimiečius: į kai kuriuos festivalio renginius atvažiavo žiūrovai iš Šiaulių, kitų miestų, žinau, kad net iš Kauno. Ir kvietimus kažkaip sugebėjo pasiimti… O čia kažkas iš Viekšnių nesugebėjo jų įsigyti. Matyt, tiek ir tereikėjo. Būtų gavę – tuščios vietos salėje būtų…

 5. Idomiai cia parašė:

  Zmonems neitiksi kvietimai nemokami ir dar nepatenkinti kad reik nuvykt pasiimt :D tai jei nesugeba nuvykt ir tuo paciu Mazeikius aplankyt tai man atrodo pas save miestelyje bilieta gautu tai dar ir kelione noretu, kad suorganizuotu nemokama. Kokia tikimybe, kad nuvyks i koncerta jei net kvietimo neiseina pasiimt….

 6. Nesvarbu parašė:

  Kvietimai tik išskirtiniams ir tik miesto gyventojams, o kaimas, ką kaimas – nusigėręs nusismurgliavęs, jiems nieko nereikia. Tikriausiai SAVIVALDYBĖS toks požiūris.

 7. Keista parašė:

  kur jūs matėte, kad bilietai į koncertus, kitus renginius būtų pardavinėjami ne ten, kur jis vyks, o vežiojami po kaimus? Juolab, kad čia kvietimai, netgi ne bilietai. Negi visu kvietimus išvežiosi po kaimus? Jei renginys mokamas, dažniausiai bilietą galima nusipirkti internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto