Kvietimas į kuo skubesnę pagalbą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Liko vos kelios dienos  (iki sausio 29 d.) suspėti rasti ir paimti parašus iš žmonių, kurių įrašuose Vyriausioji rinkimų komisija nustatė esant trūkumų. Tam, kad pavyktų, reikalinga kiekvieno Jūsų pagalba!

 Net jei negalite prisidėti patys eidami pas pasirašyti turinčius žmones, galite be galo pagelbėti ieškodami jų – galbūt pasirašyti turi Jūsų kaimynai, draugai, šeimos nariai ar šiaip žmonės, kurių koordinates bei kontaktus galite rasti (radus būtina įrašyti komentare).
Dar kartą pasirašyti turinčių asmenų paieška: http://www.zemesvardu.lt/paieska
„Paieškoje pagal kitus duomenis:“ suradę žinomą asmenį galite įrašyti jo kontaktus ar patikslinti gyvenamąją vietą.
 Taip pat kviečiame registruotis ir parašyti, kaip kitaip galite prisidėti. Pavyzdžiui, labai reikalingi žmonės, galintys paimti parašus rajonuose ar su savo transportu, Jūsų nurodytoje vietovėje (rajone) pavežioti renkančiuosius parašus.
Registracija pagalbai taisant įrašus: http://www.zemesvardu.lt/registracija

15 Atsakymų į “Kvietimas į kuo skubesnę pagalbą”

 1. pamąstymui parašė:

  Lietuviai, nepraraskite savo namų XXI a.2013 gruodžio mėn. 31 d.
  Olava STRIKULIENĖ, „Respublikos“ žurnalistė

 2. vida parašė:

  Avinu saly gerai gyvent
  jokio mokslo nereik semti, nebera kaimuos mokyklu.Fabriku anei skalbyklu
  darbo dirbti nebereikia, kropas veltui mums pateikia.Issirinkom ozi vada , kuris karklu pusen veda. pasilipo jis aukstai, vos matyti avionai
  Dabar jus manes klausykit
  savo valios nedarykit
  .Nupirkau vandens patranka, dar uzslepes turiu tanka
  Eskit zole avinai
  Duona eda tik oziai
  Jeigu duonos jus noresit
  baisiai jus pasigailesit
  Tik taupykit ir taupykit
  lita kita sutaupysit
  Dekui man tada sakysit.Tada pirksit , ko noresit
  Velei man visi padesit.
  Ir subruzdo avinai.
  Ozys sako gal gerai
  kaip uzdirbti lita , kita
  jei ganykla uzdaryta
  Uzdaryti fabrikai
  Aptverti net ezerai
  sugriauti visi gardai
  .Ozys rauna aviu vilna, neparduoda , veltui atiduoda.
  Pliki glaudzias avinai, dabar mums tikrai blogai.
  Saltis krecia , dantis braska, gal mums dumt i kita krasta.
  Ir isdume avinai , ozys juokias tik linksmai
  -Bekit, bekit, man negaila, seskit nors i kiaura laiva
  Ar jus zinot avinai, niekur jums nebus gerai. kol jus valdo vien oziai(Pasakecia „Avinu Salis)“

 3. uch, kokie komentatoriai parašė:

  Delfio ir lietryčio etatiniai komentatoriai smaginasi. :D Partija jums dėkinga! Tik neaišku kuri – ar konservų, ar aparato? Ai, bet koks skirtumas jums, ar ne?

 4. Trojui parašė:

  Šaunuolis, ačiū

 5. virga parašė:

  Per amzius buvo kovos su ivairiausiais uzgrobejais, kiekviena tauta nori tureti savo zemes lopineli, kaip mes be muilo lendame visiems , tai baisu , juk tada jau gales issipirkti visus kampus , kur yra istekliu zemeje , tai ir liksime gentis , kaip cigonai , kuriuos sudoros, nors ir taip doroja , visi negaledami idirbti savos zemes , parduoda , ka gi musu salyje jau jauciasi vergovine santvarka , bet dar betruksta Spartako , kad nepalankius valdziai iskabinetu prie keliu ir visi bijotu .Sake rusai nori paversti mankurtais , o ko nori Euroipa , kad zmones issigimtu , kokius istatymus persa , klaiku ir girdeti apie disputus , kaip auklet ivaikus , reikia ziureti , kad liaudis is tokio baisaus gyvenimo nemato iseities, kiek zudosi , kiek geria , tokio zmoniu nykimo ir drgradavimo tur but nera Lietuva patyrusi , net okupacijos metu.Koks skirtumas kokioj mes sajungoje esame vistiek mus engia , gimdyti daugiau vaiku gali nebent visiskas beprotis, kai zino , kad savo vaiko nepajegs ne tik ismokslinti , bet ir ismaitinti , ir visa gyvenima reikes buti ubagu ar vergu , geriau tegu turtin.gos ponios buna tomis parsavedemis, ir ju vaikai tegu jiems dirba.ir laiko turedamos tegu mokina , kaip reikia uzsiimti seksu nuo 6 metu

 6. Trojus parašė:

  Šį ,,kvietimą“, kuris pažeidžia parašų rinkimo tvarką ir įstatymus persiunčiau Vyriausiajai rinkimų komisijai ir seimo nariams, kurie renka medžiagą apie įstatymo pažeidimus renkant parašus.

 7. Luzgis parašė:

  O bėdžiams jokio skirtumo ar smaugia savi ar užsieniniai žemvaldžiai. Gal užsieniniai net geresni? SIŪLAU NESIRAŠYTI.

 8. !!!!!! parašė:

  Šis kvietimas – tai dėl Lietuvos piliečių pasisakančių už referendumą dėl žemės nepardavimo užsieniečiams parašų likimo, ir be reikalo užsipuolėt ,,Santarvę“. Koks skirtumas, turi ar neturi žemės, bet tai kvietimas pagelbėti, kad žemė nebūtų parduota užsieniečiams, juk žemės pardavimas užsieniečiams – tai teisės į savo žemes/išteklius praradimas.

 9. korim parašė:

  Vienas komentatorius tiek komentarų parašė, ar ne gėda? :)

 10. jonas parašė:

  o cia vyksta zmoniu kvailinimas ir meginimas pakenkti , stojimo i europos sajunga sutarciai .

 11. as parašė:

  Labai tikiuosi, kad šitas referendumas paremtas neišmanėlių kvailinimu neįvyks. Juk 90 % pasirašiusių už jį nei žemės turi, nei suvokia už ką parašą padėjo. O visokie šliužai ir pankos tokiais naudojasi savo asmeninėms ambicijoms patenkinti.
  Apie „Santarvę“ tikrai buvau geresnės nuomonės. Pasirodo, klydau – visiškas dugnas.

 12. Baisu parašė:

  Šito nesitikėjau iš Santarvės. Nejaugi jūs tokie trumparegiai? Jau daug metų negyvenu Mažeikiuose, bet džiaugiausi turtingu ir turiningu leidiniu savo krašte. Bet šitas „kvietimas“? Tai – didelė juoda dėmė. Pagalvokite apie tai, ką darote.

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  uz ka cia reikia pasirasyti? nieko nesuprantu.. paaiskinkit kas nors kas cia vyksta

 14. Komentatorius parašė:

  Nuoširdžiai tikiuosi, kad jums nepavyks nei žemės vardu, nei tualeto smarvės dėka surinkti tuos parašus. Šliužas tegul galvoja naują referendumą. Ir dar tikiuosi, kad „Santarvei“ bent deramai sumokėjo už tokį skelbimą, nes tą būtų galima suprasti kaip agitaciją.

 15. as parašė:

  o gal mes nenorim to referendumo, kurio tikslai mums abejotini. norint balsuot reikia suprasti istatymus, kiek is tu 300 tukst pasirasydami po referendumo iniciavimo tai skaite/supranta?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto