Kyšį pareigūnams pasiūlė… mokinys

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lyg ant sparnų gatvėmis skriejusio automobilio vairuotojui – nemalonumai ne tik dėl greičio.

Važiavo dideliu greičiu

Tik prasidėjus šeštadieniui Žemaitijos gatvėje budėjusio policijos ekipažo dėmesį patraukė gatve dideliu greičiu važiuojantis automobilis.
Pasak pareigūnų, jie net nespėjo pamatyti, kokios markės ši transporto priemonė. Policininkai automobilį pasivijo ir sustabdė tik Skuodo ir Montuotojų gatvių sankryžoje.
„Audi A3“  vairavo aštuoniolikmetis Pavasario gatvės gyventojas. Patikrinus vairuotojui nustatytas lengvas, 0,71 promilės, girtumas.

Siūlė išsipirkti svarais

Po blaivumo patikrinimo, mažeikiškis, kuris mokosi vienoje iš miesto mokyklų, policininkams ėmė pasakoti, kad jo draugas grįžęs iš Anglijos, todėl tuoj nueisiąs į savo automobilį („Audi A3“ važiavo dar keli vaikinai) ir pareigūnams atiduosiąs visus turimus svarus sterlingų.
Net kelis kartus jaunuoliui buvo priminta baudžiamoji atsakomybė, jam gresianti už bandymą papirkti pareigūnus, tačiau moksleivis nenurimo ir vis siūlėsi atnešti „svarų“.
Policininkai surašė administracinį protokolą (tokiu atveju gresia bauda nuo 1000 iki 1500 litų su teisės vairuoti atėmimu nuo metų iki pusantrų) ir iškvietė operatyvinę grupę, kuri užfiksavo bandymo papirkti pareigūnus faktą.
Tai jau antras atvejis praėjusią savaitę, kai neblaivūs vairuotojai bando išvengti atsakomybės, siūlydami kyšį.

Apgadino ir nuvažiavo

Vienintelę savaitgalio avariją policijos pareigūnai įregistravo šeštadienio vakarą prie Ventos gatvės šešioliktojo namo.
Kol kas nežinomas automobilis nepaliko saugaus tarpo iš šono ir kliudė Pavenčių gatvės gyventojui priklausantį „BMW 530“.
Avarijos kaltininkas, apgadinęs stovintį automobilį, iš įvykio vietos nuvažiavo.

Avarijos neregistruotos

Savaitgalį buvo užfiksuotas tik vienas eismo įvykis, tačiau policijai darbo netrūko – šeštadienį pareigūnai net kelis kartus buvo kviečiami nuo kelio, kurio danga buvo slidi, nuvažiavus automobiliams.
Nuvykus į vietą ir nustačius, kad sužeistųjų nėra, kitiems žmonėms žala nepadaryta, eismo įvykiai nebuvo įregistruojami.

2 Atsakymai į “Kyšį pareigūnams pasiūlė… mokinys”

  1. Marius parašė:

    Čia tam su A3 palik nr.jai esi patrauklus:D

  2. Marius parašė:

    Palik nr.jai esi patrauklus:D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video