Kyšį siūlęs vairuotojas atsidūrė areštinėje

Tai jau ketvirtas šiais metais ikiteisminis tyrimas mūsų rajone dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį nuo pat ryto patrulių būrio policininkai turėjo darbo – ieškojo avariją sukėlusio ir pabėgusio vairuotojo, o prieš vidurnaktį už padarytą pažeidimą jiems kyšį siūlė kitas vairuotojas.

Nusižengė antrą kartą per mėnesį

Pusę dešimtos ryto Policijos komisariatas gavo pranešimą apie incidentą ties Pavasario gatvės 31-uoju namu. Liudininkai matė, kaip automobilis „Mazda MPV“ nepaliko saugaus tarpo iš šono, kliudė kitą automobilį ir nestabdydamas nuvažiavo.
Patikrinę duomenų bazėje, pareigūnai nustatė, kad automobilis priklauso Tauragės rajono gyventojui. Tačiau netrukus išsiaiškino, kad juo važinėjasi kelių policininkams jau žinomas Ketūnų kaimo gyventojas 33-ejų metų S. B. Vairuotojui dėl pasišalinimo iš avarijos vietos surašytas administracinis protokolas.
Vairuotojo pažymėjimo neturintis ketūniškis pirmą kartą į pareigūnų akiratį pateko rugsėjo pirmąją. Tada pareigūnams buvo pranešta, kad Ventos gatvėje įtartinai manevruoja jau minėtas „Mazda MVP“. Sustabdytą automobilį vairavo neblaivus S. B., kuriam nustatytas 1,62 promilės girtumas.

Pažeidėjas bandė atsipirkti pinigais

Prieš vidurnaktį patrulių ekipažas budėjo Laižuvoje. S. Dariaus ir S. Girėno bei Kuršių gatvių sankryžoje jie sustabdė patikrinti automobilį, kurį vairavo 38-erių metų E. L. Bendraujant su vairuotoju, pareigūnams kilo įtarimų, kad jis yra neblaivus. Patikrintus alkoholio tikrintuvu, vyriškiui nustatytas lengvas, 0,69 promilės, girtumas.
Norėdamas išvengti administracinės atsakomybės (už tai gresia bauda nuo tūkstančio iki pusantro tūkstančio litų su vairuotojo pažymėjimo atėmimu nuo metų iki pusantrų), rajono gyventojas policijos pareigūnams padėjo prie pavarų svirties keturis šimtus litų.
Policijos pareigūnai apie bandymą papirkti informavo komisariato operatyvinę grupę, įtariamasis dviem paroms uždarytas į policijos areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už bandymą papirkti policijos pareigūną jam gresia įvairus bausmių spektras, griežčiausia numatyta bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Tai jau ketvirtas šiais metais ikiteisminis tyrimas mūsų rajone dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus.

2 Atsakymai į “Kyšį siūlęs vairuotojas atsidūrė areštinėje”

  1. hm parašė:

    O tai kodel tas automobilis nebuvo konfiskuotas pirma karta,as kalbu apie mazda.?Na gerai jis priklause kitam asmeniui,bet tai dabar antra kart papuolus reikia atimt arba bausti ir davusi ir vaziavusi.

  2. Tadas parašė:

    Mazda MPV. Ištaisykit klaidą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto