Kyšininkavimo byloje – liudytojų parodymai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vasario pradžioje Šiaulių apygardos teisme pradėta nagrinėti 24 tomų baudžiamoji byla, kurioje šeši asmenys ir dvi uždarosios akcinės bendrovės yra kaltinamos kyšininkavimu ir papirkimu.
Tarp kaltinamųjų kyšininkavimu – Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa ir Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė.

Antradienį teismo posėdyje buvo apklausti trys liudytojai, parodymus davė ir vienos įmonės vadovas, kuris šioje byloje savo kaltę yra pripažinęs ir nuo baudžiamosios atsakomybės atleistas pagal laidavimą.
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas informavo, kad liudytojas sutiko teismui duoti parodymus ir teismo prašė, kad šis vadovautųsi jo parodymais, kuriuos jis davė per ikiteisminį tyrimą.
„Liudytojas patvirtino, jog įvykio metu jis vadovavo vienai įmonei, kuri tada buvusi viena iš Mažeikių rajono savivaldybės organizuotų viešųjų pirkimų dalyvių. Vyras teigė, jog jam tekę ne kartą susitikti su dabar jau vienu iš kaltinamųjų, kuris tada ėjo Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjo pareigas. Liudytojas teismui teigė, jog su A. Žiulpa tekę kalbėti apie projektą. Anot jo, tokių pokalbių metu jautęs spaudimą, kad už papildomus darbus reikia kažkaip atsilyginti. Neilgai trukus jis A. Žiulpai perdavė dviejų tūkstančių eurų kyšį“, – apie liudytojo parodymus pasakojo V. Jončas.
Kitas teismo posėdis numatytas kovo 16 d., teismo šaukiami dar trys liudytojai.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Kyšininkavimo byloje – liudytojų parodymai”

 1. Adelė parašė:

  Komentatoriai, jūs nerimąstingi. Bus kaip bus, ko kišat trigrašį kur nereikia. Žmonės suklydo, pasitaisys. O jus smarkiai nuskriaudė? Ar ištraukė ką iš jūsų kišenės? Ne. Tai būkit ramūs, Visi esame žmonės, paklystame, bet …pasitaisome. O šitie žmonės, kurie teisiami, buvo tikrai geri vadovai, darbuotojai ir bus. Baikim vienas kitą draskyt, šmeižt, apkalbėt ir t.t.

 2. Kreste parašė:

  Nekask kitam duobes,tai ir pats neikrisinekask kitam duobes tai ir pats neikrisi

 3. Krestas parašė:

  Nekask kitam duobes,tai ir pats neikrisi

 4. keista parašė:

  Nė vieno komentaro po šiuo straipsneliu? ?? Lažinamės, kad nei vienas kyšininkas negaus realios bausmės? Mūsų šalyje korupcija nenugalima!

  1. B. parašė:

   Tai čia ir arkliui aišku… Pavyzdžiai tai įrodo. Ponas Uspaskis. Milijoninės aferos. Bėgo net į Maskvą. Nubaustas kelių tūkstančių eurų bauda ir išrinktas į Europos parlamentą. Kikena dabar iš ten ir Lietuvos teisėsaugai „fakus“ rodo. Masiulis. Kyšiai. Trys metai ir teismo nėra. Ir nesės. Tuoj įsigalios senaties terminas. Va už vištos arba kokio seno dviračio vagystę į kalėjimą žmogelis kišamas labai greitai.

   1. o parašė:

    pats bene arklys būsi, kad taip viską gerai žinai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto