Kyšis mažeikiškiui nepagelbėjo – tik pakenkė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kelių eismo taisykles pažeidusio vairuotojo noras „išsipirkti“ baigėsi tuo, kad prie administracinės atsakomybės prisidėjo ir baudžiamoji.

Sekmadienį, apie dešimtą valandą ryto, mieste budėjęs Reagavimo skyriaus ekipažas pastebėjo, jog Naftininkų gatve važiuojančio automobilio vairuotojas kalba mobiliuoju telefonu. Mašina buvo sustabdyta, o 49-erių metų vyrui paaiškinta, jog jam už tai gresia administracinė bauda nuo 60 iki 90 eurų.
Vengdamas atsakomybės, vyriškis vyresniajam patruliui pasiūlė susitarti – buvo pasiūlyti pinigai, tačiau jų suma nebuvo įvardyta. Susitarti nepavyko – vairuotojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo. Jam teks ne tik sumokėti administracinę baudą, bet ir atsakyti pagal Baudžiamojo kodekso nuostatas. Už papirkimą gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.
Šiais metais tai jau antras atvejis, kai mūsų rajone pradedamas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus. Vasario pradžioje 38-erių metų vairuotojas, kuris buvo sulaikytas dėl chuliganiško vairavimo, nuo administracinės atsakomybės bandė išsipirkti šimto eurų kyšiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto