Kyšis pareigūnams gresia baudomis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiauliškiai prokurorai teismui perdavė bylą, kurioje mažeikiškiai – jau buvę policininkai – kaltinami reikalavę duoti kyšį ir jį paėmę.

Bylos duomenimis, liepos 10-ąją patruliavę pareigūnai pastebėjo Ventos gatve įtartinai važiuojantį automobilį „Renault Master“. Sustabdęs šią transporto priemonę pareigūnas T. D. paprašė vairuotojo pateikti dokumentus.
Atsakęs, kad reikalaujamų dokumentų neturi, vairuotojas ėmė prašyti pareigūno T. D. nerašyti administracinio teisės pažeidimo protokolo už tai, kad neturi vairuotojo pažymėjimo ir yra neblaivus. Vairuotojas išgirdo, kad už tai jis turįs duoti 300 eurų. Vairuotojui ėmus derėtis dėl pernelyg didelės sumos, jį sustabdęs pareigūnas pasitarė su policijos automobilyje sėdėjusiu kolega G. Ž. ir reikalaujama kyšio suma už nesurašytą protokolą buvo sumažinta iki 200 eurų. Pinigus vairuotojas turėjo atiduoti kitą dieną.
Sutartu laiku susisiekę su vairuotoju pareigūnai policijos automobiliu atvyko į vieną iš Mažeikiuose esančių garažų – vairuotojo darbo vietą, tačiau vietoj prašytų pinigų tąkart gavo tik vairuotojo pažadą nedelsiant pranešti, kai jis turės tuos 200 eurų. Netrukus vairuotojas, kuris apie reikalaujamą kyšį pranešė teisėsaugai, taip ir padarė. Kaltinamasis G. Ž. nedelsdamas atvažiavo į sutartą vietą.
Paėmusį pinigus G. Ž. sulaikė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus pareigūnai.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Kyšis pareigūnams gresia baudomis”

 1. cha parašė:

  Bet tas kur kisi dave- irgi geras! Prigeres, be teisiu- o paskui dar sventaji vaidina!

 2. to as parašė:

  Gražvydas Žvirblis

 3. as parašė:

  koks to žvirbliuko vardas ar pavardė?

 4. petia parašė:

  w w w .policija.lt/index.php?id=35294 Kad nereiktų laikraščio pirkti :)

 5. mmmm parašė:

  Apie žvirbliuką viskas aišku – visi žinojo, bet kad pijoko gabalas gaziks taip išsisuko, tai čia jau irgi viršūnė. Keista, kaip dar su sveika makaule vaikšto :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto