Įtariamieji kyšininkavimo byloje išleisti į laisvę

„Santarvė“ jau rašė, kad STT atlieka tyrimą dėl galimos korupcijos rajono savivaldybėje organizuojant viešuosius pirkimus. Dviem paroms buvo sulaikytas Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys (buvęs Savivaldybės administracijos direktorius) Bronius Kryžius ir Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė bei Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa. Jiems pareikšti įtarimai dėl didelės vertės kyšių priėmimo.
Taip pat buvo sulaikyti dar keturi privačių įmonių (jos neįvardijamos) atstovai, jie įtariami dėl papirkimo.
Teisėsauga paleido į laisvę visus septynis įtariamuosius. Jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti, taip pat įpareigojimai nebendrauti su tam tikrais asmenimis ir nesilankyti tam tikrose vietose.

13 Atsakymų į “Įtariamieji kyšininkavimo byloje išleisti į laisvę”

 1. stai parašė:

  Ir baigesi stt parodija

 2. to Ona parašė:

  Pirmiausia ar tikra, kad Mažeikių šilumos tinklai jau nutiesė linijos atkarpą link numatomo statyti Sporto ir pramogų centro?Jei taip -,tai būtina išsiaiškinti kokia darbų suma, kas apmokėjo ir kokie galimi dividendai akcininkams ir kt. suinteresuotiems asmenis dėl manyčiau pelningo užsakymo įvykdymo. Jei tikrai taip-,tada blogis, kad finansavimo nėra,o pinigai taškomi.Bet jūs minite, kad Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė kreipėsi ir į Šiaulių apygardos prokuratūrą dėl viešojo intereso gynimo.O jinai berods buvo tuo metu politikė,tad svarbu, kaip balsavo dėl Sporto ir pramogų centro tuo metu?

 3. Mykolas parašė:

  Jeigu jau tikrai būtų norima pažaboti savivaldybės tarnautojų besaikį apetitą pinigams, jie būtų sulaikyti, kol vyksta tyrimas, lygiagrečiai būtų tikrinamos savivaldybės administruojamos įmonės, kurios yra legalios valdžiažmogių „lesyklos“. Būtų peržiūrimi tų įstaigų vadovų paskyrimo konkursai, t.p. būtų peržiūrėti savivaldybės perkamų paslaugų konkursai ir pan. Čia, deja – tik parodomasis spektaklis, žmonių šaršalą nutildyti.

 4. ONA parašė:

  „Meras V. Macevičius informavo tarybą, kad Sporto ir pramogų centro statybos Mažeikiuose stringa. Praėjusios kadencijos Savivaldybės administracijos direktoriaus su UAB „Litkonas“ pasirašyta statybos rangos sutartis nefinansuojama iš valstybės biudžeto, o pati Savivaldybė nėra numačiusi tam lėšų.
  Šiuo metu nagrinėjamas klausimas dėl sutarties su minėta bendrove nutraukimo. Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė kreipėsi ir į Šiaulių apygardos prokuratūrą dėl viešojo intereso gynimo“.
  Galimai viena iš daugelio B.Kryžiaus “ kombinacijų“. Pačiu laiku paleido sulaikytąjį, galės paslėpti kai kuriuos “ galus“.

 5. kaip reiks giminėms ,kaimynams ir miestėlėnams į akis pažiūrėti? parašė:

  Senovės Romoje ,,miesto parazitus išspirdavo lauk“.

 6. Yra toks anekdotas parašė:

  – Ponas prokurore, kaip reikia elgtis su kyšininkais?
  – Sodinti.
  – O jei kyšiai LABAI dideli?
  – Paleisti.

 7. jonas parašė:

  dieve mano giminiu savivaldybe-pamatysit nieko cia nebus tik paziurekit visi nustebe ,,,,

 8. Tadas Blinda parašė:

  Valio! „Teisingumas klesti!“ . Išleido visus „galimai įtariamuosius“ didelių kyšių ėmimu paslėpti visus „galus“. Ko negali pinigai, tą gali dideli pinigai. Taip, kad šis „sujudimas“ duos dar kažkam pasipelnyti. Visiems gero savaitgalio.

 9. Zenius parašė:

  Nu cejau tekra pasaule pabaiga artenas kad kryziu su zulpa pagava,bus jum su kitais partineis nesidslint grobiu,bet truputeli pamoke,pareiks gtiesta papeikima meras,partinei praves politzanuatija kad negrazu kysius imt“nesidalinant“tuo viskas ir nurims,ir toliau gyvenimas tekes sena vaga,juk ce mazeikiai svariu ranku politikos miestas,giminiu kartos vieta.

 10. Vietiniai parašė:

  Kyšių ėmimu ir davimu kaltinami mažeikiškiai, tai pagal santarvę taip išeitų, kad vietiniai verslininkai davė.

 11. žinau kaip sunku teisėsaugai surinkti ir įrodyti visas baudžiamąsias veikas parašė:

  bet koks neaiškumas, mažas kabliukas proceso metu ir teisėjas bus įtariamųjų valstybės tarnautojų, verslininkų pusėje,nes tokia jau baudžiamoji teisė ir jos taikymo principai. Ačiū STT, sėkmės jums darbe.

 12. Kristina parašė:

  Išleido tai išleido… toli nepabėgs.

 13. ASTA parašė:

  Ar apykojes uždėo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto