Kyšiu pareigūnai nesusigundė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio rytą sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas, vengdamas administracinės atsakomybės, bandė papirkti policijos pareigūnus.

Kalbėjo telefonu

Apie vienuoliktą valandą Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos skyriaus kelių patrulio būrio pareigūnai budėjo kelyje Mažeikiai-Plungė-Tauragė. Policininkų ekipažas pastebėjo, jog pro juos pravažiuojančio sunkiasvorio „Mercedes Benz“ vairuotojas kalba mobiliuoju telefonu.
Pasiviję transporto priemonę ties Šerkšnėnais pareigūnai ją sustabdė ir 44-erių metų R. U. paaiškino, jog už kalbėjimąsi telefonu vairuojant jam gresia administracinė atsakomybė ir bus surašytas administracinio pažeidimo protokolas.

Gresia didesnė bausmė

Vos sustabdytas vairuotojas pareigūnams pasiūlė susitarti. Į pastabas, jog tai baudžiama įstatymu, vyriškis nereagavo ir vienam iš policininkų į striukės kišenę įkišo du banknotus po dvidešimt litų.
Policininkai vairuotoją pakvietė į tarnybinį automobilį, kur buvo užfiksuotas bandymo papirkti policijos pareigūnus faktas, iškviesta operatyvinė grupė ir pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Už draudimo vairuotojui važiuojant naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis pažeidimą gresia bauda nuo šimto iki trijų šimtų litų, o už bandymą papirkti policijos pareigūną – laisvės apribojimas, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

2 Atsakymai į “Kyšiu pareigūnai nesusigundė”

  1. vairuotojui parašė:

    vat ner ko kist,bo po to bedavojasi ka korupcinej valstybej gyvenam .Kiekvienas toks davimas – zingsnis atgal.

  2. vairuotojas parašė:

    gerai gyvenam nėra daugiau jokiu nusikaltimu jog reikia atlikti vos ne ARO parodomaja sulaikimo operasija kalbančiam telefonu absurdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto