Labdara – penktadaliui rajono gyventojų

Prie maisto produktų sandėlio šią savaitę vėl nusidrieks eilės. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono gyventojai nuo pirmadienio gali atsiimti labdarą maisto produktais. Maisto daviniai dalijami, kaip įprasta, Socialinės paramos skyriuje.

Pagal abėcėlę suskirstytiems rajono gyventojams labdara bus teikiama iki sausio 10-os dienos. Ji skiriama daugiau kaip 12 tūkst. mažeikiškių.
Kiekvienas šeimos narys gauna 11-os rūšių maisto produktų: sausų pusryčių, trijų grūdų, perlinių, ryžių, manų kruopų, saldinto sutirštinto pieno, dribsnių su džiovintais vaisiais bei trijų grūdų dribsnių, kvietinių miltų, makaronų, miltinio mišinio pyragui.
Kai kuriuose šalies rajonuose šie daviniai buvo dalijami gruodžio mėnesį. Už labdaros dalijimą Mažeikiuose atsakingo „Caritas“ rajono skyriaus pirmininkė Bronelė Viesulienė „Santarvei“ sakė, kad mūsų rajone šios dalybos nusikėlė dėl to, kad produktus į sandėlį gavo kone vėliausiai – tik gruodžio pabaigoje.

One Reply to “Labdara – penktadaliui rajono gyventojų”

  1. Jolanta parašė:

    Sveiki,kodel rasote ,kad 11-kos rusiu maisat dalina,dave tik 2pakelius aviziniu drisbsniu,1 pakeli miltu keksui ir 1 kondensuoto pieno,kodel jus juokiates is zmoniu….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto