Labdaros renginys įvyko ir per karantiną

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Koronaviruso pandemija ir sudėtingos gyvenimo sąlygos, kupinos apribojimų, nesutrukdė Mažeikių politechnikos mokyklai ir jos Viekšnių skyriui įgyvendinti tradicinio renginio „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“. Tačiau šiemet organizatoriams teko pakeisti renginio formatą.

Kitokios aplinkybės, kitokia forma

Pastaruosius penkerius metus, artėjant Kalėdoms, Mažeikių politechnikos mokykla į prekybos centrą „Eifelis“ sukviesdavo ne tik Mažeikių miesto bei rajono, bet ir kitų kaimyninių Lietuvos, Latvijos mokyklų bendruomenes dalyvauti šventinėse mugėse. Mokiniai prekiaudavo savo sukurtais maisto gaminiais, įvairiais dirbiniais, o dalį surinktų lėšų paaukodavo labdarai.
Šių mugių metu dalyvius bei jų parduodamus gaminius vertindavo komisija ir skirdavo dalyviams įvairias nominacijas.
Šiemet aplinkybės lėmė, kad kontaktinio renginio organizuoti nebuvo galima. Tačiau, kaip sakė Mažeikių politechnikos mokyklos ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja Erika Pusvaškė, nėra padėties be išeities. Šiemet „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“ buvo organizuojamas ne kaip amatų mugė, o kaip gerumo akcija.

Prisijungė ir kuršėniškiai bei skuodiškiai

Pasak E. Pusvaškės, Lietuvos švietimo ugdymo įstaigoms ir organizacijoms buvo išsiųsti kvietimai sukurti šventinę nuotaiką savo rajonų ar miestų senelių globos namų gyventojams dovanojant jiems rankų darbo dovanėles, kuriant šventišką aplinką ir įgyvendinant panašias iniciatyvas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto