Laikinieji vadovai – vis populiaresni

A. JANUŠONIO piešinys

Rugsėjį buvo paskelbta 11 konkursų į rajono ugdymo įstaigų vadovų vietas. Tik keturios mokyklos po šio konkursų maratono turės naujus direktorius.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vadovo Apolinaro Stonkaus teigimu, tokia situacija būdinga ne tik Mažeikiams – norinčiųjų tapti direktoriais nėra daug, be to, nemaža dalis pretendentų negauna dokumento, kad jų kompetencijos vadovauti švietimo įstaigai yra pakankamo lygio. Ar kandidatas atitinka keliamus reikalavimus, nustato Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra.
Nors pastaruoju metu kalbama apie galimus įstatymų pokyčius mokyklų vadovu atžvilgiu, situacija Mažeikiuose nekinta jau trečius metus – vis daugiau atsiranda laikinųjų švietimų įstaigų vadovų.

Rugsėjį Savivaldybės administracija organizavo 11 konkursų ugdymo įstaigų direktorių pareigoms užimti. Konkursai buvo paskelbti, ieškant vadovų keturioms bendrojo ugdymo įstaigoms (Viekšnių ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijai, Pavasario pagrindinei ir Kazimiero Jagmino pradinei mokykloms), keturioms ikimokyklinio ugdymo įstaigoms (Mažeikių lopšeliams-darželiams „Berželis“, „Bitutė“, „Saulutė“, Sedos darželiui), Mažeikių darželiui-mokyklai„Kregždutė“ bei dviem neformaliojo ugdymo įstaigoms – Sporto ir Choreografijos mokykloms.
Po atrankos paaiškėjo, kad tik keturios rajono švietimo įstaigos turės paskirtus vadovus.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Laikinieji vadovai – vis populiaresni”

 1. Bosas parašė:

  Onut, ne kad niekas nenori, o niekas nepraeina neryškios agentūrėlės neaiškiai orientuotos atestacijos.

 2. Onutė parašė:

  Reikia džiaugtis kad islieka stipriausi ir moka puikiai vadovauti dar!!!!!!!!!!

 3. Onutė parašė:

  Nu va kaip blogai ka nieks nenor but vadovais net 11 reikia. Matomai per sunkus darbas.

 4. Juzė parašė:

  O kodėl už vagyste ir dokumentų klastojimą nuteista direktorė iki šiol dirba? Juk ir jos kadencija baigėsi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto