Laimėjus sveikatos egzaminą, laukia kelionė

Egzamino klausimuose ypatingas dėmesys skiriamas užkrečiamųjų ligų prevencijai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskatinti domėtis ir rūpintis savo sveikata, padėti sugriauti tikrovės neatitinkančius stereotipus, – tokį uždavinį iškėlė Nacionalinio sveikatos egzamino organizatoriai.
Jau penktadienį mažeikiškiai gali dalyvauti bandomajame žinių patikrinime.

Pirmiausia laukia bandomasis egzaminas

Žinių patikrinimą organizuoja visuomeninė iniciatyva „Saugok save“ ir Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC). Siekiama, kad egzaminas sudomintų tiek moksleivius ir studentus, tiek įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų atstovus.
Nacionalinis sveikatos egzaminas simboliškai rengiamas Pasaulinę sveikatos dieną, kuri minima balandžio 7-ąją.
Tačiau iki to laiko dar du kartus bus organizuojami bandomieji žinių patikrinimai – kovo 23 ir 30 dienomis. Šiomis dienomis nuo 9 val. ryto bus galima susipažinti su egzamino testo klausimų pavyzdžiais ir į juos atsakyti. Laikas nebus ribojamas.

Prizas – kelionė į Stokholmą

Tikrasis Nacionalinis sveikatos egzaminas organizuojamas nuo balandžio 6-osios 9 val. iki 7-osios 24 val. interneto svetainėje saugoksave.lt.
Užsiregistravę dalyviai per ribotą laiką pildo 40-ies uždarų ir atvirų klausimų testą. Dalyvauti galima tik vieną kartą: vienas dalyvis – vienas IP adresas.
Kadangi vienas egzamino organizatorių yra ULAC, ypatingas dėmesys skiriamas užkrečiamųjų ligų prevencijai.
Testo atsakymai bus pateikti pasibaigus konkursui – balandžio 10-ąją.
Egzamino rezultatus vertins komisija. Pirmieji dalyviai, teisingai atsakę į visus klausimus, apdovanojami. Vienodai gerai atsakiusieji vertinami pagal sugaištą atsakymams laiką ir pirmumą.
Pagrindinis apdovanojimas – kelionė į  Stokholmą, kur nugalėtojas galės aplankyti Europos ligų kontrolės ir prevencijos centrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto