Laimėkite kvietimus į „Tadą Blindą“ ir „Ambroziją“

Meilės dieną pasitikite su miuziklu „Tadas Blinda“

Skaitytojų pageidavimu, konkursas kvietimams į miuziklą „Tadas Blinda“ laimėti pratęsiamas iki vasario 8-osios. Nors konkurentų jau daug, bet dar galite bandyti laimę! O gal pasiseks būtent Jums!

Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ aktyviems santarvė.lt draugams skelbiame konkursą, kurio laimėjimas – 2 kvietimai dviem į teatro miuziklą „Tadas Blinda“.

Galbūt būtent Jūs su savo draugu galėsite pamatyti naują teatrinę istorijos apie legendinį svieto lygintoją Tadą Blindą versiją.

Užsukite į „Facebook’ą“ ir, suradę informaciją apie konkursą, komentarų skiltyje atsakykite į vieną paprastą klausimą: kelintais metais pirmą kartą istorija apie Tadą Blindą iš knygos persikėlė į kiną? Turbūt pamenate keturių serijų nespalvotą kino filmą…
Miuziklas vyks vasario 14-ąją. Tai puiki proga praleisti vakarą kitaip. Laimėtojai bus traukiami burtų keliu iš teisingai atsakiusiųjų. Jie bus paskelbti vasario 8-ąją.
Primename, kad konkurse gali dalyvauti tik portalo santarvė.lt draugai „Facebook‘e“. Juo tapti galite interneto puslapio www.santarvė.lt viršuje paspaudę mygtuką „Patinka“.

Gero juoko dozę garantuoja humoro grupė „Ambrozija“

Vasario 8-ąją bus paskelbti ir tie laimingieji, kurie nori geros juoko dozės. Linksmą nuotaiką garantuoja Lietuvos humoro mohikanė „Ambrozija“.
Santarvė.lt kviečia dalyvauti konkurse ir laimėti 2 kvietimus dviem.


Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ rasite „Ambrozijos“ nuotrauką. Spauskite „Patinka!“ ir „Dalintis“. Ir galbūt Jums atiteks kvietimas dviem į humoro grupės koncertą.
Šį kartą 22-ąjį gimtadienį atšventę humoristai žada gausybę siurprizų.

„Ambrozijos“ koncertinis autobusas į Mažeikius atvairuos vasario 10 dieną.

Primename, kad konkurse gali dalyvauti tik portalo santarvė.lt draugai „Facebook‘e“. Juo tapti galite interneto puslapio www.santarvė.lt viršuje paspaudę mygtuką „Patinka“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto