„Laimikis“ – per šeši tūkstančiai cigarečių pakelių

Visi šie kontrabandiniai rūkalai buvo konfiskuoti operacijos metu. Nuotrauka iš pasieniečių archyvo

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės operatyvininkai Mažeikiuose surengė pasalą, į kurią su kontrabandiniais rūkalais įkliuvo jaunas mažeikiškis.

Kontrabanda konfiskuota

Pareigūnai, gavę operatyvinės informacijos, prie garažų masyvų sustabdė automobilį „Mitsubishi Galant“, kurį vairavo 24-erių metų vietos gyventojas. Jaunuolis kelių rūšių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis ypatingai ir neslėpė: kontrabandiniai rūkalai buvo sukrauti ant galinės sėdynės bei bagažinėje. Iš viso pareigūnai mašinoje aptiko pusantro tūkstančio pakelių cigarečių.
Pasieniečiai patikrino mažeikiškio nuomojamą garažą ir čia jų vėl laukė nemažas laimikis – 4700 pakelių kelių rūšių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.
Iš viso pareigūnai operacijos metu konfiskavo 6200 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Pakrančių apsaugos rinktinės sienos kontrolės skyriaus specialistė Vesta Flick informavo, kad dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.
Vaikinas apklaustas ir paleistas, jam skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, tuo tarpu automobilis ir kontrabandiniai rūkalai saugomi Pakrančių apsaugos rinktinėje.

6 Atsakymai į “„Laimikis“ – per šeši tūkstančiai cigarečių pakelių”

 1. Treciadienis parašė:

  Ten jauciu minskai buvo :)

 2. giedrė parašė:

  rašyk nerašęs, tai nieko neikeičia :-(.

 3. Giedrei parašė:

  Nebuk naivi,visas kaimas zino kodel ,o tu ne :)
  Tai buk pilietiska ir parasyk i kito rajono policijos komisariata ,kad galimai nebutu kokio informacijos nutekejimo.

 4. giedrė parašė:

  gaudo gaudo policija kontrabandininkus, o ,,taškai „kaip klestėjo, taip ir klęsti.Gerbiami policininkai, kodėl neaplankot kaimo taškų? gelbėkite šlitinėjantį jaunimą… :-(

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Konkurentu darbas

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  O kaip baigesi tas ivykis pries kelis metus kur is policijos dingo rukalai,ar atsirado ar dingo kaip i vandeni?o gal jau senatis suejo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto