Laisvės gatvė ruošiasi šventei

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Nuo pat penktadienio ryto centrinės senamiesčio Laisvės gatvės dalyje uždarytas eismas – vyksta pasiruošimas vakare čia vyksiančiam Žemaičių dūdų šventės koncertui.
Laisvės gatvė pasipuoš įvairiomis grožybėmis, vakare – Dailės mokyklos mokinių parengtomis instaliacijomis, teatralizuotomis muzikos mūzomis, čia dailininkai rikiuoja savo piešinius, dailės kūrinius, kuriuos bus galima ir nusipirkti.
Tiesiog ant gatvės ties SEB banku išaugo scena, žmonių patogumui statomi mobilieji biotualetai.
Daugiausiai vietos užims besikuriantys prekybininkai, tautodailininkai, amatininkai – jų užsiregistravę yra apie pusšimtį.
Lietus prekybininkų nė kiek neišgąsdino, jie ir toliau rikiuoja savo prekybos kioskus: čia bus galima įsigyti duonos, pyrago, pieno, mėsos gaminių.

6 Atsakymai į “Laisvės gatvė ruošiasi šventei”

 1. Monika parašė:

  Mažeikiai kaimų kaimas tik ant gatves arba skylėj prie bažnyčios ir sugeba svęst. Ir ko ten eit – ar kad į šokėjų kuodus pasižiūrėt. Nes nėra nei kaip žiūrovui normaliai matyt, nei atlikėjams kur šokt. Vienu žodžiu, šventė dėl pliusiuko kad tipo tradicijos, tradicinė… Etc., tradicinis išsivėdėjęs š…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Kada sutvarkysite ta nama,anksciau buvusi parduotuve, Laisves centrineje gatveje,ant kurio berzynas auga? Tikrai ,kad jokio grozio neprideda! Geda nuo sveciu !

 3. Gitana parašė:

  Įlindau i krumeli nusilengvinti, o jau ten dvi dvi krūvos privarytos. Šlykštu.

 4. 123 parašė:

  neber kur svenciu svest tik ant gatves….

 5. lietus mums nepamaišys parašė:

  Laukiu nesulaukiu vakaro. Pasiilgom švenčių labai. Neįprastai atrodo ta scena vidury gatvės, bet smagu, kad ir senamiestis pagaliau atgys ir sušurmuliuos. Visi į šventę ir būtinai su gera nuotaika.

 6. liuks parašė:

  LIUKS,šventes reikia švęsti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto