Laižuviškiai šventė dvejas metines

Monikos KRIŠČIŪNAITĖS nuotr.

[nggallery id=446 template=caption]Penktadienį Laižuvos Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos bendruomenė kraštiečius ir  visus, besidominčius kaimo istorija, pakvietė į renginį. Jis skirtas mokyklos 115-osioms metinėms bei poeto, kunigo Antano Vienažindžio gimimo metinėms paminėti.

Surengė koncertą

Minėjimo iškilmės prasidėjo šv. Mišiomis Laižuvos šventoriuje, joms vadovavo Mažeikių dekanas Zenonas Degutis.
Svečius, kiek sušalusius nuo rudeniškos žvarbos, laižuviškiai pakvietė į kultūros centrą, kur skambėjusios dainos, Antano Vienažindžio eilės ir muzikantų pasirodymai sušildė ne vieno širdį.
Susirinkusiesiems Vytauto Klovos muzikos mokyklos auklėtiniai padovanojo akordeonininkų ir smuikininkų koncertą. Prie koncertuojančiųjų prisidėjo ir vietos bendruomenės, Laižuvos mokyklos mokiniai.

Sulaukė sveikinimų

Mokyklą ir jos bendruomenę sveikino esami ir buvę mokiniai, mokytojai, kaimo bendruomenės nariai, Savivaldybės atstovai.
Organizatoriai sakė tikėjęsi sulaukti gražių sveikinimo žodžių, būrio draugų, o kada pasipylė svečių dovanos, padėkos žodžių negailėjo ir jie.
„Džiaugiamės sulaukę tiek svečių ir jei tik mokykloje nemažės mokinių, mes ir toliau gyvuosime ir  kviesime kartu paminėti gražias sukaktis“, – sakė mokyklos vadovas Antanas Vasiliauskas.
Po šventinio koncerto jis visus pakvietė į mokyklą pasidalyti prisiminimais bei įspūdžiais.

One Reply to “Laižuviškiai šventė dvejas metines”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    saunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto