Laižuvoje name degė katilinė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jeigu nelaiminga diena vadinama penktadienis trylikta mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams nebuvo itin daug darbo, tai, vos prasidėjus šeštadieniui, jie sulaukė nerimastingo pranešimo  – prieš pirmą valandą nakties Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad Laižuvoje dega gyvenamasis namas. Į gaisravietę išskubėjo ne tik miestelio ugniagesiai gelbėtojai, bet ir ekipažai iš Mažeikių ir kaimyninio Akmenės rajono Agluonos gyvenvietės.

Nuvykus į iškvietimo vietą Kuršų gatvėje, paaiškėjo, kad ugnis siaučia gyvenamojo namo rūsyje įrengtoje katilinėje. Gaisrą pavyko sutramdyti per dvidešimt minučių, gaisravietėje pareigūnai dirbo beveik iki trečios valandos ryto, kai teko perkrauti ir perpilti vandeniu katilinėje rusenančias įvairias medžiagas ir popierių.
Per gaisrą apdegė namų apyvokos daiktai, nedidelis kiekis malkų, aprūko patalpos sienos ir lubos. Kaip pasakojo namo savininkas, jis iki išnaktų žiūrėjo televizorių, po to staiga dingo elektra, kai pajuto dūmų kvapą, nusileido į rūsį, kur jį katilinėje pasitiko ugnis.
Žmogus nepasimetė, uždarė duris, tuo neduodamas į patalpas patekti orui, kas neleido gaisrui išplisti. Didesnių nuostolių pavyko išvengti ir dėlto, kad katilinės perdanga buvo betoninė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto