Laižuvos žvejų varžybose pergalė atiteko mažeikiškiui Rimantui Žulpai

Nuotr. iš varžybų organizatorių archyvo

Savaitgalį Laižuvoje vyko tradicinės žvejų varžybos. Šiemet jose dalyvavo 15 žvejų.
Prizinių vietų laimėtojai per tris valandas pagavo daugiau nei šešis kilogramus žuvies.
Varžybų nugalėtojas mažeikiškis Rimantas Žulpa pomėgį žvejoti vadina liga, o save – ligoniu, kuris be žvejybos neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Didžiausias dalyvių skaičius

Žvejų varžybos prie Laižuvos ežero organizuojamos ne pirmą kartą – jau yra tapusios kasmetine tradicija. Laižuvos kultūros centro vadovė Laima Virkutienė „Santarvei“ sakė, kad šiemet renginys organizuotas atsižvelgiant į pandemiją. Dalyviai ir sirgaliai tradiciškai nebuvo vaišinami žuviene.
„Šios varžybos išsiskyrė ir dalyvių gausa. Penkiolika žvejų atvyko iš Mažeikių, Auksūdžio, Palnosų bei Laižuvos. Tai didžiausias dalyvių skaičius, koks tik yra buvęs ankstesniais metais. Tiesa, žvejams, kurie pageidautų parodyti savo meistriškumą, buvome paruošę dvigubai daugiau vietų. Tikimės, kad kitąmet žvejų pas mus suvažiuos dar daugiau“, – kalbėjo L. Virkutienė.

Pirma vieta – už beveik tris kilogramus žuvies

Žvejų varžybos truko tris valandas – nuo šeštos iki devintos valandos vakaro.
„Oras pasitaikė geras. Žvejai naudojo paprastą plūdinę meškerę. Laimėjo tas, kas per šį laiką sugavo daugiausia žuvies – pagal svorį“, – pasakojo L. Virkutienė.
Pirmoji vieta atiteko Rimantui Žulpai iš Mažeikių. Jo trijų valandų laimikis svėrė 2 kilogramus 724 gramus. Laižuviškis Ildifonsas Mišeikis, prieš metus tapęs varžybų nugalėtoju, šiemet liko antras – jo laimikio, sveriančio 1 kg 857 g, dar vienai pergalei nepakako.
Romas Budrys iš Palnosų sugavo 1 kg 504 g žuvies ir laimėjo trečią vietą.
Didžiausią žuvį pagavo Gražvydas Braun iš Palnosų, jauniausias varžybų dalyvis buvo devynerių metų Dovydas Gražys iš Mažeikių.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*