Latvijoje – mažeikiškių karatistų pergalės

Mažeikiškių karatistų komanda pasirodymu liko patenkinta – iškovota vienuolika medalių. Nuotrauka iš klubo archyvo

Savaitgalį Mažeikių karatė klubų „Danas“ ir „Žemaitis“ sportininkai dalyvavo tarptautiniame karatė turnyre „Tukums 2012“, kuriame, be lietuvių, varžėsi apie du šimtus sportininkų iš Latvijos, Ukrainos ir Estijos.

Iš varžybų mažeikiškiai grįžo iškovoję vienuolika įvairių apdovanojimų.
Kata rungtyje nenugalimas buvo Gvidas Riepša, antrąsias vietas užėmė Gabrielė Marozaitė ir Gabija Šmaižytė, bronzos medaliais pasidabino Lina Majauskaitė, Nedas Jucys ir Tomas Majauskas.
Kumitė rungtyje, kaip jau įprasta, visas priešininkes įveikė bei nugalėtoja tapo pasaulio čempionė Gabrielė Marozaitė, nė vienas varžovas neprilygo ir Mantui Lobanovui. Sidabrą į Mažeikius parvežė Gedas Liaudanskis, bronzą – Gabija Šmaižytė ir Tomas Majauskas.
„Medaliai rodo, kad einame teisingu keliu. Jau kitą savaitgalį laukia dviejų dienų susitikimas su devynis kartus pasaulio ir Europos čempionu Didžiosios Britanijos rinktinės treneriu Waynu Otto. Penktojo Dano meistras dalinsis savo treniruočių metodika, atskleis strateginius ir taktinius kumitė aspektus. Šios metodikos dėka meistrui pavyko pasiekti aukščiausių rezultatų ir tapti tuo, kuo jis yra šiandien“, – „Santarvei“ sakė mažeikiškiai karatė treneriai Rolandas Volkovas ir Artūras Gerikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto