Latvijoje – puikus mažeikiškių startas

Viešnagė Latvijoje mažeikiškiams buvo sėkminga – visi sportininkai grįžo su medaliais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Iš Jelgavoje surengto Latvijos štangos spaudimo su specialia apranga čempionato mažeikiškių stipruolių delegacija grįžo su gausiu medalių „derliumi“ – dešimt sportininkų tapo prizininkais, o veteranai nugalėtojų taurę iškovojo komandinėje įskaitoje.

Vienintelė mūsų rajonui atstovavusi moteris – Jurgita Strazdauskienė išspaudė 102,5 kilogramo štangą ir savo svorio kategorijoje tapo nugalėtoja. Mažeikiškės pavyzdžiu pasekė ir jos vyras Nerijus, vienintelis rungęsis suaugusiųjų grupėje, – jis svorio kategorijoje iki 120 kg antru bandymu išstūmė 252,5 kg sveriančią štangą ir taip pat tapo Latvijos čempionu.
Kaip ir Lietuvos pirmenybėse, taip ir Latvijoje triumfavo mažeikiškiai veteranai: tarp 14 komandų jie iškovojo komandinę nugalėtojų  taurę. Savo svorių kategorijose aukso medalius pelnė Vygantas Micius, Benjaminas Milis, Gintautas Palkimas bei Gintautas Beišinas, sidabro medaliai atiteko Vladislavui Pačerinskui ir Zigmui Širvinskui.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Latvijoje – puikus mažeikiškių startas”