Latvijos miesto šventėje – mažeikiškių pergalės ir apdovanojimai

Jekabpilio miesto šventėje surengtame štangos spaudimo čempionate Mažeikių komanda iškovojo trylika įvairios vertės medalių. Nuotr. iš „Mažeikių švyturio“ archyvo

Mažeikiškiai stipruoliai, dalyvavę Latvijoje surengtose varžybose, pelnė devynis aukso medalius ir 2-osios vietos taurę.

});

Lijo medaliais

Rugpjūčio viduryje Latvijos Jekabpilio mieste surengtoje šventėje štangos spaudimo varžybomis buvo pagerbtas anapilin išėjęs žymus šios sporto šakos čempionas Valdis Alksniš.

Į šias varžybas susirinko daugiau kaip šimtas dalyvių iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Mūsų šaliai atstovavo 14 mažeikiškių – štangos spaudimo mėgėjų. 

Daugelis mūsų sportininkų grįžo su apdovanojimais. Moterų grupėje savo svorių kategorijose Raimonda Butienė iškovojo pirmą vietą, Natalija Gražulienė – antrą, pirmas vietas įvairiose amžiaus grupėse pelnė mažeikiškiai Lukas Jankauskas, Matas Baranauskas, Vitoldas Beržanskis, Nodaras Kryževičius, Arvydas Kleinovas, Darius Ereksonas, Benjaminas Milis ir Antanas Micius, sidabru pasidabino Laimonas Radzys ir Kęstutis Milkintis, trečios vietos laimėtoju...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto