Laukia lemiama dvikova

Mažeikiškiai, kurie rungtyniavo be keturių pagrindinių savo ekipos žaidėjų, ir toliau užima penktąją vietą tarp šešių aukščiausios lygos ekipų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį pirmąsias rungtynes šiais metais Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybėse žaidė Mažeikių „Olimpo“ futbolininkai. Jie išvykoje rezultatu 2:6 nusileido Kazlų Rūdos „Stihl“ komandai.

„Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, po dviejų praleistų įvarčių įvartį pelnė Antanas Tautvydas, antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai vėl mus užspaudė, išsiveržė į priekį penkiais įvarčiais, tada antrąjį įvartį mūsų ekipai įmušė Marius Šluta“, – apie rungtynes glaustai pasakojo ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Šį sekmadienį penkioliktą valandą Sporto komplekso salėje mažeikiškiai žais eilines rungtynes su Radviliškio „Lokomotyvu“.
Pasak komandos vadovo, susirinks visi pagrindiniai futbolininkai, ir mažeikiškiai bandys atsirevanšuoti už skaudų pralaimėjimą rezultatu 0:8 pirmajame ture.
A. Pupliausko žodžiais, tai viena pagrindinių kovų, kuri parodys, ar mažeikiškiai verti kovoti dėl bronzos medalių.