Laukiama dar gausesnio sniego

Mažeikių rajono policijos pareigūnai informavo, kad iki ketvirtadienio pietų įskaitinių įvykių dėl sudėtingų eismo sąlygų nebuvo registruota. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Naktį prasidėjęs ir iki ketvirtadienio pietų krintantis sniegas didelių problemų mažeikiškiams nesukėlė. Tačiau už kelių ir gatvių priežiūrą atsakingi specialistai neatmeta galimybės: jei snigti nesiliaus, gali sutrikti ir pėsčiųjų, ir transporto priemonių eismas.

Incidentų išvengta

Ketvirtadienio rytą daugelis mažeikiškių į darbą atvyko laiku. Tik kai kurie vėlavo, nes šiek tiek vėliau nei įprastiniu grafiku važiavo miesto autobusai.
UAB „Mažeikių autobusų parkas“ direktorius Arvydas Šemeta „Santarvei“ sakė, kad skundų iš žmonių dėl vėluojančių miesto autobusų nesulaukė.
„Jei koks autobusas penkias ar dešimt minučių suvėlavo, tai greičiausiai dėl susidariusio kamščio. Tačiau negalima sakyti, kad tai įvyko dėl prastesnių oro sąlygų. Kamščių ar eismo sutrikimų būna ir kitomis dienomis“, – kalbėjo A. Šemeta.
„Mažeikių autobusų parko“ direktoriaus teigimu, tarpmiestinių maršrutų autobusai į sustojimų vietas atvyko laiku.
Mažeikių rajono policijos pareigūnai informavo „Santarvę“, kad iki ketvirtadienio pietų įskaitinių  įvykių dėl sudėtingų eismo sąlygų nebuvo registruota.

Dirba nuo ankstaus ryto

Kol kas nesiskundžia ir miesto gatves prižiūrinti bendovė „Mažeikių komunalinis ūkis“.
Šios įmonės vadovo Andriaus Noreikos teigimu, sunkesnės darbo sąlygos buvo praėjusių metų gruodžio mėnesį, kuomet per kelias dienas iškrito didelis kiekis sniego.
„Kelių valymo technika į gatves pajudėjo trečią valandą nakties iš trečiadienio į ketvirtadienį. Atsižvelgdami į sinoptikų prognozes, kad snigs iki penktadienio vakaro, dirbsime budėjimo režimu, tačiau gausiau sningant, gatvės bus valomos ir dienos metu, kad sniegas nesutrikdytų eismo“, – teigė A. Noreika.

Atsargumas būtinas

VĮ „Telšių regiono keliai“  Mažeikių kelių tarnybos viršininkas Silvestras Micheenko informavo, kad iki ketvirtadienio pietų visi rajono keliai buvo išvažiuojami. O važiuojamosios kelių dangos barstomos ir valomos nuo pat ankstaus ryto.
„Po pietų keliai bus nuvalyti antrą kartą. Nesikeičiant oro sąlygoms ir vis dar sningant, kelių valymo technika pajudės ir trečią kartą – vakarop“, – „Santarvei“ sakė S. Mecheenko.
Vadovo teigimu, važiuojamoji kelių danga yra padengta šlapio smėlio ir sniego koše. Tačiau bet kuriuo momentu, nukritus temperatūrai, situacija gali kardinaliai pasikeisti ir kelio danga pasidengti plikledžiu. Dėl šios priežasties vairuotojai turėtų būti itin atsargūs.

Prognozuoja gausų sniegą

Trečiadienį  Savivaldybė gavo Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos Meteorologinių prognozių skyriaus raštą. Juo įspėjama, kad sausio 10-ąją antroje nakties pusėje ir dieną daug kur šalyje numatomas smarkus sniegas.
Mažeikiškiai, tądien planuojantys tolimas keliones, turėtų būti itin atsargūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto