Laukiama mažeikiškių derbio

Tarp devynių čempionato komandų po trijų sužaistų turų „Smūgis“ – šeštoje vietoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Permainingai Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate „Žemaitijos ledas“ sekasi kovoti dviem Mažeikių komandoms – „Lederai“ ir „Smūgiui“.

„Ledera“ pirmosiose rungtynėse namuose rezultatu 11:0 privertė pasiduoti „Perkūns“ iš Plungės ledo ritulininkus. Mūsiškių ekipai po tris įvarčius pelnė Elanas Vasiliauskas ir Viktoras Čiginskas, po du – Aidas Požėra ir Vaidas Žąsinas, vienas įvartis – Algio Liubavičiaus sąskaitoje.
Tuo tarpu „Smūgis“ abejas rungtynes žaidė išvykoje ir abu kartus turėjo pripažinti varžovų pranašumą – Plungės LRK komandai pralaimėta 3:6, o Klaipėdos „Torui“ – 3:7.
Kaip pasakojo ledo ritulininkai, ypač nudžiugino rungtynės su plungiškiais – tai nacionalinio lygio komanda, draugiškose rungtynėse mažeikiškiai pralaimėjo dideliu skirtumu, bet šįkart kova buvo garbinga ir jie nusileido tik po atkaklios kovos. Pralaimėjimą uostamiesčio sportininkams lėmė tai, kad trūko kelių pagrindinių žaidėjų, ir tuo aikštės šeimininkai pasinaudojo.
Ketvirtadienį ledo ritulio sirgaliai laukiami Mažeikių ledo arenoje – čia 21 valandą pirmenybių tarpusavio rungtynes žais abi mūsų miesto ekipos. Tarp devynių čempionato komandų po trijų sužaistų turų abi mūsiškės ekipos rikiuojasi šalia – „Ledera“ yra penktoje, „Smūgis“ – šeštoje vietoje.

4 Atsakymai į “Laukiama mažeikiškių derbio”

 1. DERBIS parašė:

  Derbis (iš angl. derby) – dviejų, dažniausiai vietinių, sporto komandų varžybos, turinčios ilgą tarpusavio susitikimų istoriją, keliančios didelį ažiotažą, sutraukiančios daug sporto aistruolių ir žurnalistų dėmesio.

 2. aa parašė:

  Derbis (iš angl. derby) – dviejų, dažniausiai vietinių, sporto komandų varžybos, turinčios ilgą tarpusavio susitikimų istoriją, keliančios didelį ažiotažą, sutraukiančios daug sporto aistruolių ir žurnalistų dėmesio.

 3. aaa parašė:

  derbis, tai to pacio miesto komandu varzymasis tarp saves

 4. Lota parašė:

  O kas yra derbis? Internete radau tokį apibūdinimą: dèrbis [pagal Anglijos miesto Derbio (Derby) pavadinimą], ketvergių ristūnų 1600 m distancijos ir treigių žirgų šuolininkų 2400 m distancijos lenktynės. O kaip tai susiję su ledo rituliu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto