Lauks ekspertų išvadų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

52-ejų metų Mažeikių rajono gyventojui apsilankymas valstybės įmonėje „Regitra“, norint pasikeisti vairuotojo pažymėjimą į galiojantį, baigėsi tuo, kad jam teks aiškintis teisėsaugai.

Ikiteisminis tyrimas dėl dokumento suklastojimo, jo panaudojimo ar realizavimo pradėtas trečiadienį apie vienuoliktą valandą, kai pažymėjimas buvo pateiktas įmonės Mažeikių grupės specialistui. Apžiūrėjus vairuotojo pažymėjimą, įtarta, kad jis gali būti suklastotas. Specialistai kreipėsi į policiją.
Pasak pareigūnų, pažymėjimo savininkas teigė, kad dokumentas kartu su drabužiais galėjo būti išskalbtas, todėl ir kilo šių įtarimų. Pirminiai tyrimo veiksmai – dokumentas bus pateiktas ekspertams, kurie nustatys, ar jis padirbtas, ar ne, pateiks išvadas ir, remiantis jomis, tyrimas bus tęsiamas ar nutraukiamas.
Tokių tyrimų, susijusių su dokumentų suklastojimu, jų panaudojimu, mūsų rajone šiais metais nėra daug – registruota trylika tokio pobūdžio nusikalstamų veikų, pernai per devynis mėnesius jų buvo dviem mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto