Laukuose ir pievose vėl siautėja liepsnos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai du kartus vyko gesinti „populiariausių“ pavasario gaisrų – mieste degė pernykštė žolė.
Iki šiol žolės padegėjams trukdė šaltis ir lietus. Pernai iki kovo 22-osios žolę teko gesinti daugiau kaip dvidešimt kartų.

Matė nubėgančius vaikus

Pirmasis iškvietimas Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus pasiekė iš tradicinės mažeikiškių pasivaikščiojimų vietos – pavenčių.
Pernykštė žolė prie Ventos upės degė apie dešimties arų plote, tad pirmąjį žolės gaisrą ugniagesių gelbėtojų ekipažui pavyko užgesinti per trumpą laiką.
Pavakarę buvo pranešta apie degančią žolę šalia Žemupio gatvės esančiuose laukuose. Stiprus vėjas  vijo ugnį kartu su tirštais dūmais miesto link, užsidegė ir laukuose sukrautų šakų krūvos.
Šį kartą pareigūnams užplakti ugnies nepavyko, teko šakų krūvas gesinti vandeniu.
Kaip pareigūnams teigė šio įvykio liudytojai, žolę padegė du mokyklinio amžiaus vaikai, kurie po to skubiai spruko miesto link.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Laukuose ir pievose vėl siautėja liepsnos”

  1. Agota, pencininkė parašė:

    Aš tai anūkams duodu degtukų ir liepiu pakurti seną žolę. Iš sudegusios žolė gaunasi daug geros trašos ir žolė pavasarį tiesiog rūgte rūgsta kaip ant mielių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto