Ledo arena Mažeikiuose – šį rudenį ar tolimoje ateityje?

Mažeikių komandos „Smūgis“ ledo ritulininkai aktyviai dalyvavo įvairiuose turnyruose ir ne kartą lipo ant apdovanojamųjų pakylos. Nuotr. iš klubo archyvo

Netyla kalbos dėl naujojo Sporto ir pramogų centro statybos bei sporto komplekso Strazdelio gatvėje atnaujinimo. Vieni mažeikiškiai džiaugiasi, kad ledai pajudėjo, kiti spėja, kad kalbos ir liks tik kalbomis, treti stebisi, kodėl dėmesys skiriamas tik krepšiniui ir futbolui, nors mažeikiškiai pakankamai aktyviai domisi ir kitomis sporto šakomis.

});

Ledo ritulys – viena iš jų. Šiuo metu ledo ritulininkai mūsų rajone neturi jokių galimybių treniruotis ar dalyvauti varžybose. Viltis jiems sužibo, kai prieš rinkimus viena iš partijų į savo programą įsitraukė ir ledo arenos problemą bei jos sprendimą. Deja, dabar aišku, kad šis siekis – tik vizija, kuri nežinia kada išsipildys.

Kita vertus, buvusios Ledo arenos Mažeikiuose savininkas rudenį planuoja atnaujinti šio...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Visa medžiaga, pateikta laikraščio „Santarvė“ interneto svetainėje „www.santarve.lt“ yra UAB „Santarvės laikraštis“ nuosavybė. Svetainės informacijos arba jos dalių negalima dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Santarvės laikraštis“ įgaliotų darbuotojų leidimo
© Visos teisės priklauso UAB „Santarvės laikraštis“.