Ledo ritulininkai artėja prie finišo

„Smūgio“ ledo ritulininkai (geltona apranga) plungiškiams niekur neleido atsikvėpti. Nuotrauka iš komandos archyvo

Ledo ritulio čempionatui artėjant prie pabaigos, vienas iš lemiamų rungtynių sėkmingai sužaidė Mažeikių „Smūgio“ komanda.

Pirmadienį Klaipėdoje priešpaskutines rungtynes Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ Mažosios taurės turnyre sužaidė Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai.
Pirmenybėse lyderiaujantys mažeikiškiai ant „Akropolio“ ledo susikovė su trečioje vietoje esančia vietos „Toro“ komanda.
Pirmieji šiame susitikime pasižymėjo mūsų ekipos nariai (įvartį pelnė Algis Liubavičius), tačiau aikštės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino.
Toliau rungtynės vis dėlto vyko pagal mūsų komandos scenarijų – antrajame ir trečiajame kėliniuose A. Liubavičius ir Martynas Knita pelnė po įvartį, tad „Smūgis“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1.
Pirmenybėse mūsų ekipai liko žaisti vienerias rungtynes. Kovo dešimtąją Mažeikių „Smūgis“ namų ledo arenoje susitiks su antrąją vietą užimančia Gargždų „Ledžinga“.
Varžybos vyks septintą valandą vakaro. Ledo ritulininkai kviečia šios sporto šakos aistruolius palaikyti savo komandą paskutinėse šio sezono rungtynėse.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Ledo ritulininkai artėja prie finišo”