Ledo ritulininkai grumiasi pagal galimybes

„Smūgio“ ledo ritulininkai (geltona apranga) klaipėdiškius palaužė tik trečiajame kėlinyje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate „Žemaitijos ledas“, kuriame varžosi devynios ekipos, Mažeikių ledo ritulio komandoms sekasi skirtingai.
Mažeikių „Smūgis“ vienuoliktojo turo rungtynes namuose žaidė su Klaipėdos „Toru“. Pirmajame kėlinyje iš pradžių į priekį išsiveržė svečiai, po Nerijaus Pranckaus įvarčio mažeikiškiai rezultatą sugebėjo išlyginti. Atkaklus antrasis kėlinukas baigėsi be įvarčių, viskas ėmė aiškėti trečiojoje rungtynių dalyje. Po dar vieno N. Pranckaus ir Artūro Jokšo taiklių smūgių mūsų komanda užtikrintai pirmavo, tačiau kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai rezultatą vėl sušvelnino iki minimumo. Viską lėmė paskutinės rungtynių minutės – svečiai suskubo lyginti rezultatą, mažeikiškiai atkakliai gynėsi, rungtyniaudami mažuma, sugebėjo pabėgti į kontrataką ir Vidmantas Kvasys pelnė ketvirtąjį įvartį – „Smūgis“ triumfavo rezultatu 4:2.
Mažeikių „Ledera“ pastaruoju metu patyrė du pralaimėjimus. Išvykoje mažeikiškiai rezultatu 1:2 (įvartį mūsų ekipai pelnė Aidas Pažėra) nusileido „Šilutės“ ledo ritulininkams, o namuose rezultatu 2:4 turėjo pripažinti Gargždų „Ledžingos“ pranašumą. Įvarčius mūsų ekipai pelnė Elanas Vasiliauskas ir Algis Liubavičius.
Sužaidus vienuolika susitikimų, „Smūgis“ su 22 taškais, pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą, o dviem taškais mažiau turinti „Ledera“ šiuo metu užima penktąją vietą.
Ketvirtadienį pusę devynių vakaro Mažeikių ledo arenoje vyks šių abiejų komandų dvikova. Pirmajame rate mažeikiškių derbis po itin atkaklios kovos baigėsi „Lederos“ pergale rezultatu 1:0.