Ledo ritulininkai įrenginėja čiuožyklą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai ne tik sėkmingai žaidžia šalies pirmenybėse, bet ir suteikia galimybę visiems pasimėgauti čiuožimu – jie baigia įrengti čiuožyklą po atviru dangumi.

Šiomis dienomis ledo ritulio klubo nariai baigia įrengti čiuožyklą po atviru dangumi – jie išliejo ledą prie Pavasario pagrindinės mokyklos esančioje dirbtinės dangos futbolo aikštelėje.
„Norime populiarinti tiek čiuožimą, tiek ledo ritulį, todėl pirmą kartą ėmėmės įrengti čiuožyklą.  Tad visi nedrįstantys ar negalintys praverti Ledo arenos durų šiuo metu, kai oras yra dėkingas, galės išbandyti žiemos teikiamus malonumus. Jeigu leis orai, tikimės šioje aikštelėje surengti ir ledo ritulio turnyro rajono mero taurei laimėti uždarymą“, – „Santarvei“ sakė vienas iš klubo vadovų Artūras Jokšas.
Ledo ritulininkai planuoja trečiadienio vakarą užpilti paskutinį ledo sluoksnį, o savaitgalį į čiuožyklą jau galės užsukti visi norintieji.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Ledo ritulininkai įrenginėja čiuožyklą”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Super! ledo ritulio populiarinimas labai svarbus Mažeikiams. Mažesni miestai tokie kaip Plungė ar Telšiai senai jau tokias aikštes pila, pats laikas ir mums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto