Ledo ritulininkai išsiaiškino stipriausius

„Lederos“ ledo ritulininkai finale pripažino telšiškių pranašumą ir džiaugėsi antra vieta.
Nuotrauka iš komandos archyvo

Svečių iš Žemaitijos sostinės triumfu baigėsi Ledo arenoje vykęs Mažeikių miesto atvirasis ledo ritulio čempionatas.

Penkerius metus rengiamame čempionate nuo praėjusių metų gruodžio varžėsi penki klubai: Telšių „Mastis“, Plungės „Vanagai“, Latvijos Rubos komanda ir dvi ekipos iš Mažeikių – „Ledera“ ir pirmą kartą susibūrusi „Street Hockey Mažeikiai“.
Pusfinalio susitikimuose telšiškiai 5:2 privertė pasiduoti „Street Hockey Mažeikiai“ atstovus, o „Ledera“ rezultatu 4:1 nugalėjo latvius.
Po atkaklios finalinės kovos „Masčio“ ledo ritulininkai 4:3 nugalėjo „Lederą“ ir tapo atvirųjų Mažeikių miesto pirmenybių nugalėtojais. Praėjusį sezoną pirmą vietą iškovojusi Rubos ekipa rezultatu 12:2 nugalėjo antrą mažeikiškių komandą ir liko trečia.