Ledo ritulininkai kuria tradicijas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Gilių tradicijų mūsų rajone anksčiau neturėjusių sporto šakų entuziastai jas po truputį kuria – jau baigėsi pirmasis Mažeikių ledo ritulio mėgėjų čempionatas.

Susibūrė mėgėjai

Pirmąjį ledo ritulio mėgėjų čempionatą, kuriame varžėsi keturios komandos, organizavo žiemos sporto klubas „Ledera“.
„Šį sezoną nebesurinkome komandos, kuri atstovautų mūsų miestui Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate, todėl sugalvojome suburti šios sporto šakos mėgėjus ir surengti tokį smagų turnyrą vietoje. Mintis buvo tokia – likome aštuoni buvusios „Lederos“ ekipos senbuviai, pasidalinome po du ir po to traukėme kitų norinčiųjų žaisti pavardes iš bendro katilo, kol suformavome keturias komandas“, – pasakojo vienas iš turnyro organizatorių Aidas Pažėra.
Sukti galvos dėl komandų pavadinimų taip pat ilgai nereikėjo – atsižvelgus į darbovietę, kurioje dirbo į komandą patekę žaidėjai, kilo idėjų ir dėl ekipų pavadinimų. Taip dėl mėgėjų čempionato medalių varžėsi „Resursas“, „Danuva“, „Autobastionas“ ir „Asimesta“.

Čempione tapo „Danuva“

Pirmosiose pirmenybėse komandos tarpusavyje sužaidė dviejų ratų susitikimus, po kurių paaiškėjo, jog pirmuoju rajono ledo ritulio mėgėjų čempionu tapo „Danuva“, surinkusi vienuolika taškų ir vienu tašku aplenkusi „Autobastiono“ komandą. Beje, šios abi ekipos tarpusavyje pasidalijo po pergalę – pirmojoje dvikovoje „Autobastionas“ nugalėjo 4:1, o antrojoje čempionai atsirevanšavo rezultatu 5:2.
Pirmaisiais rajono ledo ritulio mėgėjų čempionais tapo Gintautas Žiulpa, Aidas Pažėra, Marius Kinčinas, Vaidas Radimonas, Arūnas Kuodys, Andrius Jonauskas, Viktoras Anglickis, Tomas Budrys ir Nerijus Pranckus.

Surengė žaibo turnyrą

Ledo ritulininkai tikisi, kad šis turnyras taps tradicinis, jau dabar yra minčių pasikviesti kelių pačių artimiausių rajonų sportininkus ir komandų skaičių kitą sezoną padidinti iki šešių.
Turnyrą ledo ritulininkai baigė žaibo turnyru, kuriame buvo kovojama dėl „Lederos taurės“. Dvikovose dėl patekimo į finalą „Autobastionas“ rezultatu 6:2 nugalėjo „Asimestą“, o „Resursas“ 9:7 privertė pasiduoti „Danuvą“.
Finalinėje dvikovoje dėl žiemos sporto klubo įsteigtos taurės „Autobastionas“ po atkaklios kovos rezultatu 6:5 palaužė „Resurso“ pasipriešinimą.

2 Atsakymai į “Ledo ritulininkai kuria tradicijas”

  1. judėsys parašė:

    vis šioks toks judėsys Mažeikiuose, gerbiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto