Ledo ritulininkai liko „ant ledo“

Ledo ritulio klubo „Smūgis“ komandai, gyvuojančiai tik penktus metus, kasmet čempionatuose pavyksta pelnyti prizines vietas.

Per 2 700 gyventojų pasirašė kreipimąsi į vietos valdžią – jie, kaip ir ledo ritulininkai, pasisakė už tai, kad planuojamajame miesto daugiafunkciame sporto komplekse atsirastų vietos naujai ledo arenai, atitinkančiai ledo ritulio varžyboms keliamus reikalavimus. Tačiau valdžiai parašai įspūdžio nepadarė. Dar daugiau – ji ėmė kabinėtis prie jų rinkimo procedūros.
Ledo ritulininkai trauktis nežada. Jeigu valdžia neišgirs jų argumentų – planuoja rengti palaikymo akcijas ir šitaip atkreipti dėmesį į savo problemas.

Įteikė prašymą

Dar praėjusių metų kovo mėnesį Mažeikių miesto ledo ritulio klubo „Smūgis“ valdyba raštu kreipėsi į Savivaldybės merą Antaną Tenį, jo pavaduotoją Sigutę Bernotienę ir Seimo narį Kęstutį Bartkevičių. Ledo ritulininkai prašė apsvarstyti galimybę į daugiafunkcio sporto komplekso techninį projektą įtraukti ledo areną.
Buvo išdėstyti argumentai, kodėl Mažeikiuose varžyboms ir treniruotėms reikia modernesnės ledo aikštės, kas trukdo tai daryti dabar veikiančioje privačioje „Ledo arenoje“.
Su prašymu buvo įteiktas ir tokius argumentus pagrindžiantis komandų, rungtyniaujančių „Žemaitijos ledo“ čempionate, atstovo Sauliaus Makarevičiaus raštas. Jis įvardijo pagrindinius privačios Mažeikių ledo arenos trūkumus. Vienas jų – ledo kokybė, kuri, atstovo teigimu, stipriai atsilieka nuo elementarių saugos standartų ir iš to kyla nemaža traumų rizika. Technikos amžiaus neatitinka nei apšvietimas, nei švieslentė.
„Suprasdami ir palaikydami entuziastus bei šios atsigaunančios Lietuvoje sporto šakos populiarinimo Mažeikių krašte vardan pritarėme, kad mūsų rengiamo čempionato rungtynės
taip pat vyktų ir Mažeikių ledo arenoje“, – paaiškino S. Makarevičius, kodėl iki šiol rengiant varžybas mažeikiškiams daromos nuolaidos.
Ledo ritulininkai įsitikinę, kad moderni ledo arena pritrauktų ne vieną sporto aistruolį ne tik iš Mažeikių, bet ir aplinkinių rajonų.

Teko kreiptis pakartotinai

Vyriausybės patvirtintos Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklės numato, kad asmenų prašymai turi būti išnagrinėti per 20 darbo dienų nuo jų gavimo institucijoje, tačiau mažeikiškiai valdžios atstovai nusispjovė į teisės aktus. Klubas „Smūgis“ atsakymo laukė net septynis mėnesius ir tik lapkričio mėnesį pakartotinai kreipėsi į Savivaldybės merą.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

15 Atsakymų į “Ledo ritulininkai liko „ant ledo“”

 1. Brangūs Mažeikiečiai, parašė:

  Būnančiújú valdžioje bruožai – noras kuo daugiau prisitempti į jau ir taip pasivogtus namus.
  Bet dabar atsibudinkit, negi jūs neturite vaikú ar anūkú ?(nes pas mus nuolat bočiú amžiaus merai išrenkami).Nereikia jokiú dabartinės ledo arenos restauracijos, nes ji neatitinka ledo ritulio reikalavimú – ledo dangos plotas vos neperpus mažesnis.Pačiuožinėjimui, savaitgalio diskotekoms šį arena tinka! Bet ne profesionaliam sportui! O kaip nekeista mūsú Mažeikiuose yra ledo ritulio gerbėjú, kurie gali išaugti į profesionalus, kurie garsins mūsú kraštà.
  Valdžios žmonės, koreguokit sporto arenos projektà, įkurkit standartus atitinkančià ledo arenà ir nesvarbu kiek iš to namú pasistatysite, svarbu, kad mes – Mažeikiečiai turėsime daiktà, kuris tarnaus nevienerius metus ir bus nauda!

 2. juzis parašė:

  O giminystės ryšiai?

 3. penktadieniui.. klausk Ostrauskiaus parašė:

  Kaip tu manai, jeigu tu turetum nutriususia ledo arena ir butum valdzioje, ar tu noretum naujos ledo arenos atitinkancios visus normalius standartus ir praktiskai iskart tektu uzdaryti tavo nutriususia ledo arena?? Jei sunku atsakyti, paklausk mero patarejo Vygando Ostrauskio………

 4. penktadienis parašė:

  Ar tiesa, kad idėja dėl naujos ledo arenos stabdoma dėl valdžios žmonių asmeninių interesų senoje ledo arenoje?

 5. 15min raso parašė:

  Neturėdami teisės vairuoti du nepilnamečiai vogtu automobiliu važiavo pas draugą, pakeliui prisidirbdami nevaikiškų rūpesčių. Tiesa, 13-metis iš balos išlipo beveik sausas – mažamečiai už savo kriminalius poelgius dar neatsakingi.

  Iš namų pabėgę 13-metis ir 17-metis mažeikiškiai policijos pareigūnų buvo sulaikyti Pasvalio rajone, kai baigėsi Šiauliuose pavogto automobilio degalai ir jaunuoliai bandė autostopu grįžti į namus.

  Šie nepilnamečiai savo gastroles pradėjo kovo 24-ąją.

  Pradžiai turėjo 50 eurų ir VW raktą

  13-metis Mažeikių vaikų našlaičių ir senelių globos namų ugdytinis, mokykloje sutikęs 17-metį draugą, pasiūlė negrįžti į namus. Taip jie ir padarė. Vyresnėlis laisvo gyvenimo pradžiai turėjo 50 eurų.

 6. Ona parašė:

  Tik stipri bendruomene ir vsuomenes supratimas gali padaryti didelius darbus tai stenkimes visi palaikyt visus norincius tik gero musu miestui ar sporto reialuose ar meno tik taip mes sukursime tikra svajone o tie isverskuriai apsisaukeliai melagiai turetu nerimaut

 7. To ginte parašė:

  Balandžio pirmosios pokštai,kurių neįvertino ginte.Lengvai užkibo ant niekalo.

 8. Nierka 33 parašė:

  Ką iš Mažeikių norima padaryti aš nesuprantu… tik prekybos centrus jums ir statyti, į jaunimą bei jo užimtumą niekas neorentuota, pencininkų bei įsišaknėjusios korupcijos kraštas. Kai nori, tai gali vykdyti įvairius projektus, bet tą norą reikia sužadinti kupiūromis… gaila, kad valdžios marionetes yra stipriai galvas pašalę ir nežiūri į miesto ateitį , o tik į savo kišenes.

  p.s. jeigu mūsų meras bei seimo narys nepadarys kas nuo jų priklauso dėl medienos klasterio Mažeikiuose, būsiu nusivylęs galutinai jais.

 9. Tomas parašė:

  Ledo arena Mažeikiams yra reikalinga, tačiau realiai užtektų ir dabar esančią tinkamai ir kokybiškai rekonstruoti.
  Tas, kas nėra čiuožęs su pačiūžomis arenose, tas ir nežino ledo kokybės ir jo skirtumo Mažeikiuose ir pvz. Klaipėdos akropolyje.

 10. ginte parašė:

  Tikrai nesuprantu komentatorių ar miesto vadovu, kurie kažkokio požeminio geležinkelio idėja ar Vilniaus metro utopija nori sulyginti su ledo arenos aikšte planuojamajame miesto daugiafunkciame sporto komplekse taip pat tai sumaišo su politika. Džiaukimės ir palaikykim tuos entuziastus , kurie propoguoja , bet kokia sporto šaka ar tai būtų krepšinis ar futbolas, ar ledo ritulys ir jų idėjas palaikykim, visiems tiems kurie nepatenkinti išreikštu noru planuojamajame miesto daugiafunkciame sporto komplekse įrengti ledo arena siūlyčiau apsilankyti šeštadieniais sekmadieniais dabar veikiančioje ledo arenoje ir pažiūrėti kiek susirenka žmonių, kuo būs didesnė pramogų vietų pasiūla tuo miestui ir jo gyventojams būs geriau. Jūs pagalvokit , kad kiekviena sporto šaka , kaip ir ledo ritulys užima mūsų vaikus , jaunimą juos ištraukia iš gatvės, iš alkoholio narkotiku liūno, o jus kaip ir Mažeikių miesto valdžia tik vėjus kalbėt ir vaizduot kad kažką dirbat sugebat. Jei futbolo entuziastai turi pusėtiną stadioną, krepšininkai tikisi turėti planuojamajame miesto daugiafunkciame sporto komplekse krepšinio aikšte tai kodėl ledo ritulio entuziastai negali norėti normalios ledo arenos tai juk daugiafunkcinis sporto kompleksas ir turi būti daugiafunkcinis , o ne eilinis projektėlis, kas galėtu paneigti kam nors eilinį kartą pinigėlius „susišluot“

 11. .Istorija parašė:

  Pamenat -Mažeikių geležinkelis po žeme.Viršuje žaliuojantys skverai ir trykštantys fontanai.Tai buvo G.Beržanskio įdėja arba Mažeikiai turės geležinkelio aplinkelį,kurį kadencijos pradžioje žadėjo seimo narys S.Giedraitis.Ax tie svajokliai,atitrūkę nuo realybės

 12. Utopija parašė:

  Vilnius svajoja apie metro,Mažeikiai su pralaimėjusiais politikais bando atsigriebti ant ledo arenos arkliuko.Abiem atvejais tai akivaizdi utopija.Ir žmonių parašai surinkti ne pagal teisės numatytus normatyvus.Jeigu žaidžiam nuomonių pliuralizmą tai aš keliu naują įdėją MAŽEIKIAI EKOLOGIŠKIAUSIAS MIESTAS,nes gal iškraustys naftos perdirbimo gamyklą ir gal visuomeninis transportas bus troleibusai.Pradedam rinkti parašus.

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Buvo ažiotažas dėl skateparko. Puse milijono svetimu pinigu garbieji verslininkai suinvestavo ir net nepridave valstybinei komisijai pasiskelbe kaip jie rupinasi jaunimu. Reklama padaryta, a toliau px… Liko merdintys griuvesiai… Santarves savininkas buvo komisijos isrinkusios geriausia sporto arenos ideja komisijos narys ir balsavo uz laimejusi projekta. Tada kai tikejo busima pergale rinkimuose ir nekele veju del naujos ledo arenos. Dabar gerieji kregzduciu puoseletojai renka parasus naujai avantiurai – uz svetimus pinigus i roju patekti. O pinigu tai nera, nelyja jais is apsiverkusio nuo tokios avantiuros dangaus. Tai gal teks atsisakyti planuojamo sporto ir pramogu centro baseino? ar koncertu sales ir krepsinio aikstes? ir ismesti lauk tai, kas jau apmoketa kuriant pramogu ir sporto centra, uz kuri balsavo opozicijos lyderis jau subankrotines futbolo kluba ( nepergyvenkit, jis nenukentejo, tiesiog rajono biudzeto ir Naftos pinigai isgaravo) ? atgimsta idejos ne kurti o skaldyt ir valdyt. sustabdysim parasais pramogu ir sporto centro sukurima, o paskui galesim apkaltinti, kad valdzia nieko nepadare ir pinigu negavo ir bendrai, balsuokit uz pralaimejusius, tada laimes…jie…

 14. lolas parašė:

  Ledo arenos įrengimas būtų visiškai niekam nereikalingas pinigų švaistymas. Dėl 20 ledo ritulininkų tikrai neverta tiek kišt pinigų.

 15. Pasvarstom parašė:

  Jei nebūtų ledo Mažeikiuose galėtume jo norėti.Jis yra,o tobulumui ribų nėra ,tai ką tada daryti Telšių,Plungės,Akmenės,Palangos,Kretingos,Tauragės,Šilutės,Šilalės gyventojams.Pakentėkime iki geresnių laikų,kai kokia galinga gamykla atsiras Mažeikiuose ir pastatys ledo rūmus.Ant dviejų rankos pirštų telpa ledo arenų gausa visoje Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto