Ledo ritulininkai metus baigė pergale

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiuos metus pergale baigė mažeikiškiai ledo ritulininkai. Pasitinkant Naujuosius jų džiugesį atmiešia nuogąstavimai.


Varžovus nokautavo antroje pusėje 

Vakarų Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse „Žemaitijos ledas“ rungtyniaujantis Mažeikių „Smūgis“ metus baigė dvejomis rungtynėmis, kuriose sekėsi skirtingai. Mažeikiškiai namuose susikovė su Klaipėdos „Skatu-tėveliais“ ir po permainingos kovos ir pratęsimo pralaimėjo rezultatu 2:3. Įvarčius mūsų ekipai pelnė Nerijus Pranckus ir Viktoras Čiginskas. 
Paskutinėse šiais metais rungtynėse mažeikiškiai susikovė su Plungės „Vanagais“. Atkakli kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kuris baigėsi lygiosiomis 2:2, tuo tarpu per kitus du kėlinukus mūsų komanda pelnė net penkis įvarčius, o svečiai į tai atsakė tik vienu. „Smūgis“ iškovojo pergalę 7:3, o po du įvarčius mūsų ekipai pelnė Vaidas Radimonas, N. Pranckus ir Saulius Bulnis, vieną kartą pasižymėjo Martynas Knita.


Laukia sudėtingas antrasis ratas 

Baigėsi pirmasis pirmenybių ratas, po kurio „Smūgis“ tarp dešimties komandų yra penktojoje vietoje. Mažeikiškiams atsargoje liko dar vienerios rungtynės – sausio dešimtąją namuose jie žais atidėtas rungtynes su Klaipėdos „Kirais-2“. Sėkmės atveju mūsų komanda pirmąjį ratą gali baigti stipriausiųjų komandų trejete. 
„Tačiau didelio džiugesio nėra – vykusiame komandos vadovų pasitarime sužinojome, kad gana stipriai pajėgiais žaidėjais savo sudėtis sustiprina net trys lygos komandos, o mes ir toliau versimės savo esama sudėtimi. Vienintelis pliusas, kad klaipėdiečiai sausio dešimtąją privalės žaisti dar su senąja sudėtimi“, – sakė komandos vadovas Artūras Jokšas.
Pasitarime taip pat nuspręsta, kad atkrintamųjų varžybų nebus, čempionato nugalėtojai ir prizininkai paaiškės po dviejų ratų varžybų. Čempionatą numatyta baigti balandį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto