Ledo ritulininkai „patiesė“ lyderius

Net aštuonias „Smūgio“ (geltona apranga) ledo ritulininkų atakas rungtynėse su „Grifu“ lydėjo sėkmė. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių ledo ritulininkai savaitgalį įveikė vienvaldžius Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderius.

Įveikti lyderiai

Penktadienį Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai savo aikštelėje susitiko su Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderiais Kretingos „Grifais“.
Mūsų komanda jau pirmajame kėlinyje varžovus pasiuntė į „nokdauną“ – vieną po kito pelnė penkis įvarčius, o savo vartus paliko „užrakintus“. Antrajame kėlinyje mūsų ekipos pranašumas dar labiau išryškėjo – pelnyti dar du įvarčiai. Tik trečiajame kėlinyje kretingiškiai pasiuntė du įvarčius, į ką mūsų komanda atsakė vienu taikliu smūgiu.
Iškovota pergalė 8:2 prieš pirmenybių lyderį. Keturis įvarčius mūsų ekipai pelnė Nerijus Pranckus, po įvartį į savo sąskaitą įsirašė Igoris Šmakovas, Martynas Knita ir Žygimantas Jokšas.

Ekipa kviečia sirgalius

„Džiugu, kad pavyko įtikinamai nugalėti varžovus, kurie dar praėjusį sezoną rungtyniavo aukštesniu lygiu – Nacionalinėje ledo ritulio lygoje. Tuo tarpu mūsų komanda – tai patyrusių žaidėjų ir jau ant Mažeikių ledo arenos ledo užaugusių mūsų ateities žaidėjų lydinys. Laukiame ir tikimės, kad jau kitą sezoną ekipą papildys ir daugiau vaikų, kurie lanko ledo ritulio treniruotes“, – po rungtynių kalbėjo sportininkai.
„Smūgis“ po keturiolikos rungtynių turi surinkęs 31 tašką ir užimą turnyrinėje lentelėje antrąją vietą tarp dešimties komandų. Mūsų komanda nuo pirmoje vietoje esančių kretingiškių atsilieka penkiais taškais.
Pirmenybėse „Smūgiui“ liko sužaisti ketverias rungtynes, iš kurių vienerias – namuose. Ledo ritulininkai kviečia sirgalius palaikyti juos penktadienį Mažeikių ledo arenoje, kur jie susikaus paskutinėse šios sezono rungtynėse namuose su Telšių „HC Mastis“, kuris yra penktoje vietoje. Rungtynių pradžia – dvidešimtą valandą.

One Reply to “Ledo ritulininkai „patiesė“ lyderius”