Ledo ritulininkai ratą baigė pergale

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmąjį ratą skambia pergale Vakarų Lietuvos mėgėjų ledo ritulio lygoje baigė mažeikiškiai „Smūgio“ ledo ritulininkai.

Pergalę lėmė antrasis kėlinys

Šią savaitę mūsų komanda žaidė dvejas paskutiniąsias Vakarų Lietuvos mėgėjų ledo ritulio čempionato rungtynes. Namuose mažeikiškiai susitiko su pirmenybių lyderiais Klaipėdos „Kirais-2“ bei kaimynais Plungės „Perkūnu“.
Antradienio rungtynėse su klaipėdiečiais po pirmojo kėlinio vieno įvarčio persvara pirmavo svečiai, antrasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Trečiajame kėlinyje abi ekipos pelnė po du įvarčius ir mažeikiškiai turėjo nusileisti savo varžovams rezultatu 2:3. Įvarčius mūsų ekipai įmušė Ramūnas Opulskis bei Žydrūnas Balėniškis.
Ketvirtadienio rungtynės su plungiškiais mūsų komandai prasidėjo nekaip: po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo rezultatu 3:1. Antrajame mūsų komanda pelnė keturis įvarčius be atsako, ketvirtajame kėlinyje dar du, o plungiškiai į tai atsakė tik vienu. Galutinis rungtynių rezultatas – 7:4 „Smūgio“ naudai.
Po du įvarčius šiose rungtynėse pelnė Andrejus Cybulenko ir Algis Liubavičius, po kartą pasižymėjo Vaidas Žąsinas, Saulius Bulnius ir Elanas Vasiliauskas.

Įsitvirtino lentelės viduryje

„Per pirmąjį kėlinį pamatėme, kad su plungiškiais galima kovoti, be to, sukilo ambicijos: nejaugi mes nusileisime kaimynams žemaičiams? Per pertrauką aptarėme klaidas, užsivedėme ir pelnėme antrajame kėlinyje keturis įvarčius“, – po pergalės prieš plungiškius kalbėjo mūsų ekipos žaidėjai.
Po pirmojo rato mūsiškiai su septyniais taškais tarp šešių komandų užima ketvirtąją vietą. Pasak ledo ritulininkų, apmaudu, kad net trejos rungtynės pralaimėtos vieno įvarčio skirtumu, kita vertus, tai rodo, kad visos pirmenybių ekipos yra įveikiamos.
Antrasis pirmenybių ratas prasidės po mėnesio, anot ledo ritulininkų, tai leis komandai dar geriau susižaisti ir iškovoti ne vieną pergalę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto